MahJongg Alchemy

Mahjong TitansMahjong Titans Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Fruit ConnectFruit Connect Pet ConnectPet Connect Master Qwan's MahjonggMaster Qwan's Mahjongg Mahjong Shanghai DynastyMahjong Shanghai Dynasty Butterfly Kyodai DeluxeButterfly Kyodai Deluxe Mahjongg CandyMahjongg Candy The Mah-Jongg KeyThe Mah-Jongg Key Mahjongg 3DMahjongg 3D The Great MahjongThe Great Mahjong Gorillas Tiles of The UnexpectedGorillas Tiles of The Unexpected Mah JonggMah Jongg Solitaire MahjongSolitaire Mahjong Duck Pond MahjongDuck Pond Mahjong Kris MahjongKris Mahjong Gorillaz TilesGorillaz Tiles Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Break Many BricksBreak Many Bricks ArcheryArchery Freecell Solitaire BlueFreecell Solitaire Blue Doc Darling Santa SurgeryDoc Darling Santa Surgery Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M ImpostorImpostor Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire Mahjong ConnectMahjong Connect Ball RushBall Rush Craftnite.ioCraftnite.io Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Geometry JumpGeometry Jump Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Garden TalesGarden Tales Slither.ioSlither.io Mergest KingdomMergest Kingdom Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple World Cup FeverWorld Cup Fever Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Hole.ioHole.io Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Mahjong TowerMahjong Tower Little Big SnakeLittle Big Snake Crazy Stunt Cars MultiplayerCrazy Stunt Cars Multiplayer Fairy TownFairy Town Crazy Car StuntsCrazy Car Stunts
MahJongg Alchemy
3.4
13.367 hlasy
MahJongg Alchemy představuje klasickou hru mahjong, ve které se porovnávají kameny, jako dobrodružství v tajemném světě dávných alchymistů. Odstraňte dlaždice kombinací správných alchymistických symbolů, draků, nebeských těles a esoterického alchymistického vybavení.

Jak hrát MahJongg Alchemy?
V této myšlenkové hře je cílem najít a spojit odpovídající kameny. Můžete vybrat pouze kameny, které nejsou zakryty jinými kameny. Kameny musí být také volné na jedné nebo obou dlouhých stranách. Kombinacemi odstraňujte kameny a odhalujte dílky ukryté pod nimi.

Na dokončení co největšího počtu rozvržení máte 15 minut. Časovač je zobrazen v horní části každého levelu. Pokud vám dojdou tahy, hra skončí a zamíchá se a rozdá nová sada kamenů. Tlačítkem v horní části můžete také ukončit úroveň rozdáním nové sady kamenů. Časovač však bude běžet dál!

Co je alchymie?
Alchymie je starobylá forma přírodní filozofie. Alchymie byla důležitá pro rozvoj moderních věd, jako je chemie a medicína, ale zahrnovala také mnoho mystiky a spirituality.

Alchymisté chtěli najít způsob, jak očistit určité materiály. Jejich nejznámějším cílem byla přeměna obecných kovů, jako je olovo a cín, na drahé kovy, jako je zlato a stříbro. Dalším důležitým cílem alchymistů bylo objevit elixír, který by vyléčil všechny nemoci a zajistil alchymistovi nesmrtelnost a věčné mládí. Někteří věřili, že existuje dokonalá látka, která dokáže všechny tyto věci. Nazývali jej "Kámen mudrců".

Co znamenají jednotlivé symboly?
Na kamenech jsou piktogramy symbolizující prvky, sloučeniny, zařízení a postupy běžně používané v alchymii. Například slunce a měsíce znamenají zlato a stříbro. Kruh s tečkou uprostřed je také symbolem slunce a zlata. Zkuste najít planetární kovy rtuť, železo a měď nebo látky jako nikl, fosfor a vizmut.

Zkuste najít planetární kovy rtuť, železo a měď nebo látky jako nikl, fosfor a bizmut. Na některých kamenech jsou vidět retorty a alembiky. Retorta je zaoblená nádoba s dlouhým hrdlem nebo výlevkou, která směřuje dolů. Alembik (nebo ambix) je zařízení složené ze dvou nebo více nádob spojených trubkami, které se používá k zahřívání a destilaci látek.

Kdy byla hra MahJongg Alchemy vydána poprvé?
Tato verze HTML5 byla poprvé vydána 9. prosince 2019.

Kdo vytvořil MahJongg Alchemy?
Tuto hru vyvinula společnost Arkadium.
Ovládání
Použijte svoji myš

MahJongg Alchemy Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.