Informace o hře

3.5 / 5 (9575 hlasy)
Popis
MahJongg Alchemy představuje klasickou hru mahjong, ve které se porovnávají kameny, jako dobrodružství v tajemném světě dávných alchymistů. Odstraňte dlaždice kombinací správných alchymistických symbolů, draků, nebeských těles a esoterického alchymistického vybavení.

Jak hrát MahJongg Alchemy?
V této myšlenkové hře je cílem najít a spojit odpovídající kameny. Můžete vybrat pouze kameny, které nejsou zakryty jinými kameny. Kameny musí být také volné na jedné nebo obou dlouhých stranách. Kombinacemi odstraňujte kameny a odhalujte dílky ukryté pod nimi.

Na dokončení co největšího počtu rozvržení máte 15 minut. Časovač je zobrazen v horní části každého levelu. Pokud vám dojdou tahy, hra skončí a zamíchá se a rozdá nová sada kamenů. Tlačítkem v horní části můžete také ukončit úroveň rozdáním nové sady kamenů. Časovač však bude běžet dál!

Co je alchymie?
Alchymie je starobylá forma přírodní filozofie. Alchymie byla důležitá pro rozvoj moderních věd, jako je chemie a medicína, ale zahrnovala také mnoho mystiky a spirituality.

Alchymisté chtěli najít způsob, jak očistit určité materiály. Jejich nejznámějším cílem byla přeměna obecných kovů, jako je olovo a cín, na drahé kovy, jako je zlato a stříbro. Dalším důležitým cílem alchymistů bylo objevit elixír, který by vyléčil všechny nemoci a zajistil alchymistovi nesmrtelnost a věčné mládí. Někteří věřili, že existuje dokonalá látka, která dokáže všechny tyto věci. Nazývali jej "Kámen mudrců".

Co znamenají jednotlivé symboly?
Na kamenech jsou piktogramy symbolizující prvky, sloučeniny, zařízení a postupy běžně používané v alchymii. Například slunce a měsíce znamenají zlato a stříbro. Kruh s tečkou uprostřed je také symbolem slunce a zlata. Zkuste najít planetární kovy rtuť, železo a měď nebo látky jako nikl, fosfor a vizmut.

Zkuste najít planetární kovy rtuť, železo a měď nebo látky jako nikl, fosfor a bizmut. Na některých kamenech jsou vidět retorty a alembiky. Retorta je zaoblená nádoba s dlouhým hrdlem nebo výlevkou, která směřuje dolů. Alembik (nebo ambix) je zařízení složené ze dvou nebo více nádob spojených trubkami, které se používá k zahřívání a destilaci látek.

Kdy byla hra MahJongg Alchemy vydána poprvé?
Tato verze HTML5 byla poprvé vydána 9. prosince 2019.

Kdo vytvořil MahJongg Alchemy?
Tuto hru vyvinula společnost Arkadium.
Ovládání
Použijte svoji myš

MahJongg Alchemy Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.