Penalty Champs 21
3D Free Kick World Cup 18
Penalty Challenge
Penalty Shooters 3
Euro Shootout 2012
Goalkeeper Challenge
Foot Chinko
Brazil Cup 2014
Euro Football Kick 2016
Football Penalty Go
Header Champ!
Football Tricks
Real Football
1 On 1 Soccer
Penalty Challenge Multiplayer
Soccer Masters: Euro 2020
Football Legends 2021
Magical Kicks
Hospital Surgeon: Doctor Game
Cake Merge 2
Farm Merge Valley
Woolloop! Color Puzzle
Beauty Resort 2
Tape Sort 3D
Trucktopolis: Cooking Chaos
Solitaire Classic
Bubble Shooter
Kris Mahjong
Mahjong Titans
Spider Solitaire
Free Cell Solitaire
Mahjong Connect
Fruit Match
Park Me
Butterfly Kyodai
Mahjong Dimensions
Gorillaz Tiles
Block Blast
Mahjong Classic
Words of Wonders
MahJongg Alchemy
Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple
Bubble Shooter HD
Mahjong Tower
Pet Connect
Fruit Connect
Treasures of the Mystic Sea
Bubble Shooter World Cup
Master Qwan's Mahjongg
Sweet Match
FreeCell Solitaire Classic
Penalty Shooters 2
Penalty Shooters 2 je fotbalová hra, ve které můžete střídavě bránit branku a kopat pokutové kopy. Zapojte se do turnaje Fotbalový pohár. V každém kole máte pět šancí vstřelit gól a pět šancí zablokovat střely soupeře.
Jak se hraje Penalty Shooters 2?
V této sportovní hře se musíte pokusit projít všemi koly turnaje a vyhrát pohár. Vyberte si svůj tým a začněte hrát. Střídavě budete střílet na branku a bránit vlastní branku před pokutovými kopy soupeře.
Jak se hraje přestupek ve hře Penalty Shooters 2?
Až na vás přijde řada, sledujte, jak se červený terč pohybuje po obrazovce. Když cíl projde před branku, klepněte na tlačítko nebo na něj klikněte a kopněte. Chcete-li kopnout výš, klepněte na tlačítko myši a podržte je nebo držte stisknuté. Při pohybu ze strany na stranu začne terč stoupat vzhůru.
Dávejte si však pozor! Jakmile cíl dosáhne horního okraje obrazovky, už se dolů nevrátí. Pokud se tedy rozhodnete mířit výš, ujistěte se, že jste míč uvolnili a kopli včas, jinak ho pošlete nad břevno!
Jak bráníte branku ve hře Penalty Shooters 2?
Počkejte, až se soupeř rozběhne. V cíli se objeví červený a žlutý terč. Klepněte co nejrychleji na střed terče, aby brankář vyskočil a zablokoval míč. Musíte se dotknout středu terče s dostatečnou přesností, abyste zastavili trestné střílení soupeře, jinak brankář mine.
Kdy byla hra Penalty Shooters 2 vydána?
Tato hra byla poprvé vydána v dubnu 2016. Byla aktualizována na konci února 2017 a znovu v srpnu 2018.
Kdo vytvořil hru Penalty Shooters 2?
Tuto hru vytvořila vývojářka Vladeta Marinkovic. Marinkovic je vzděláním elektroinženýrka a vytvořila více než 50 HTML5 her, včetně Penalty Champs 21 a Detective Loupe Puzzle. Tyto hry vydává pod názvem společnosti Physical Form.






