Informace o hře

3.5 / 5 (113576 hlasy)
Popis
Solitaire Classic je online verze slavné karetní hry Klondike, známé také pod názvem Patience. Dokážete seřadit karty podle čísel a barev? Vezměte si 1 nebo 3 karty ze zásoby a podívejte se, co můžete přesunout na stůl.

Jak hrát Solitaire Classic
Tento kartový solitér se hraje s jedním balíčkem karet. Karty se zamíchají a poté se položí na stůl do sedmi sloupců. Pouze spodní karta každého sloupce je otočena lícem nahoru. Zbytek se ponechá lícem dolů. Tato část rozvržení hry se nazývá tableau. Všechny karty, které zbyly po vytvoření tabulky, se položí na sebe a lícem dolů do jednoho rohu. Tento zásobník se nazývá zásobník nebo zásobník.

Můžete si vzít lícem nahoru otočené karty a položit je na sebe v sestupném pořadí (od nejvyšší po nejnižší). Při tom musíte střídat červené a černé karty.

Nad tabulí jsou čtyři prázdná místa. Karty zde můžete přesouvat ve vzestupném pořadí (od nejnižší po nejvyšší). Při tomto postupu musíte karty seřadit podle barev. (Tedy podle symbolů: srdce, piky, káry a kříže). Jakmile přesunete všechny karty na tato čtyři místa, vyhráli jste hru.

Pokud uděláte chybu, nedělejte si starosti. Tato hra obsahuje tlačítko „krok zpět“. Tuto funkci můžete použít k obrácení svých tahů.

Solitaire Classic: Extra funkce
V nabídce nastavení (tlačítko s ozubeným kolečkem) můžete změnit několik herních funkcí. Pomocí tlačítka s oběma rukama můžete například střídavě používat rozložení stolu pro praváky a leváky.

Tlačítko se třemi kartami nad jednou umožňuje přepínat mezi dobíráním 1 karty ze zásoby (dobírání 1 karty) a dobíráním vždy 3 karet najednou (dobírání 3 karet). Vylosování tří karet ztěžuje dokončení hry.

Klepnutím na šipku se vrátíte do hry.

Datum vydání
Hra Solitaire Classic byla poprvé vydána v roce 2016, ale její remake vyšel až 7. října 2021.

Autor
Tuto hru vyvinula společnost Famobi.
Ovládání
Použijte svoji myš

Solitaire Classic Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.