Spider Solitaire

Solitaire ClassicSolitaire Classic Classic Solitaire DeluxeClassic Solitaire Deluxe Tingly SolitaireTingly Solitaire Solitaire Story Tripeaks 4Solitaire Story Tripeaks 4 Golf SolitaireGolf Solitaire Arkadium Spider SolitaireArkadium Spider Solitaire Cafe SolitaireCafe Solitaire Solitaire Quest PyramidSolitaire Quest Pyramid Poker WorldPoker World BlackjackBlackjack Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Kings and Queens Solitaire TriPeaksKings and Queens Solitaire TriPeaks FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Solitaire SwiftSolitaire Swift Golden Spider SolitaireGolden Spider Solitaire Solitaire GardenSolitaire Garden Crescent SolitaireCrescent Solitaire Crescent Solitaire 2Crescent Solitaire 2 Vex ChallengesVex Challenges Stair Race 3DStair Race 3D Block BlastBlock Blast Spider Boy RunSpider Boy Run Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Kris MahjongKris Mahjong Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Gorillaz TilesGorillaz Tiles ImpostorImpostor Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Slither.ioSlither.io MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Craftnite.ioCraftnite.io Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Fruit ConnectFruit Connect BlocksBlocks Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Penalty Shooters 2Penalty Shooters 2 Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Survivor In RainbowSurvivor In Rainbow Love Tester 3Love Tester 3 Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Pet ConnectPet Connect Garden TalesGarden Tales Candy RiddlesCandy Riddles Run BoysRun Boys
Spider Solitaire
2.4
66.201 hlasy
Spider Solitaire je klasická karetní hra z konce 40. let 20. století. Hru můžete hrát s jednou, dvěma nebo čtyřmi barvami. Karty seřaďte sestupně a pokuste se je přiřadit k sobě podle barvy. Dokončené barvy ze stolu zmizí. Dokážete odebrat všechny karty?

Jak se hraje Spider Solitaire?
V této hře pro jednoho hráče tvoří hrací plochu deset řad karet. Vrchní karta se položí na stůl lícem nahoru, ostatní karty se otočí lícem dolů. Cílem je odstranit z hrací plochy všechny karty.

Jak se přesouvají karty ve hře Spider Solitaire?
Hráč může karty přesouvat ta, že na ně klepne nebo klikne. Přetažením karty do jiného sloupce ji naskládejte na sebe. Karty musí být poskládány v sestupném pořadí (od nejvyšší po nejnižší), počínaje králem a konče esem. Žádnou kartu nemůžete přeskočit!

Při skládání karet na sebe záleží pouze na jejich počtu – můžete míchat všechny barvy. To znamená, že můžete vytvořit sekvence jako kárová šestka – srdcová pětka – piková čtyřka. Na rozdíl od Klondike Solitaire nemusíte střídat červenou a černou barvu.

Pokud je to však možné, je nejlepší skládat karty podle barev. Můžete si vzít více karet najednou, pokud se shodují v barvě a pořadí čísel je kompletní. Sadu 6–5–4 všech kár tak můžete získat klepnutím na šestku a přetažením hromádky na sedmičku libovolné barvy (nejlépe károvou, je-li k dispozici).

Jak můžete karty ve hře Spider Solitaire vyložit?
Při vykládání karet je důležitá také barva. Z hrací plochy lze odstranit pouze kompletní barvu naskládanou ve správném pořadí. Dokončené barvy automaticky zmizí v okamžiku, kdy přidáte poslední kartu (karty).

Jak se ve hře Spider Solitaire dobírají nové karty?
Na začátku hry je na stole 54 karet. Zbývajících 50 karet je na hromádce náhradních karet. Jakmile vám dojdou tahy, můžete klepnutím na tuto hromádku vyložit novou řadu deseti karet. Jedna nová karta zakryje horní kartu každého sloupce.

Pokud je některý z deseti sloupců prázdný, nové karty nelze rozdat. V některých verzích hry Spider můžete umístit krále pouze na prázdné místo. V této hře však můžete použít jakoukoli kartu. Upozorňujeme, že v této hře nelze vrátit žádný tah zpět, proto se před akcí pečlivě rozmyslete!

Kdy byla hra Spider Solitaire vydána?
Tato hra byla vydána 11. října 2021.

Kdo hru Spider Solitaire vytvořil?
Spider Solitaire vytvořila herní společnost Famobi.
Ovládání
Použijte svoji myš