Impostor
Hole.ioHole.io Craftnite.ioCraftnite.io Stumble Boy MatchStumble Boy Match Clash of ArmourClash of Armour Vortex 9Vortex 9 CrazySteve.ioCrazySteve.io Goodgame EmpireGoodgame Empire Tanko.ioTanko.io Tank FuryTank Fury Ghost Fight IOGhost Fight IO Rainbow But Its Alphabet LoreRainbow But Its Alphabet Lore Tanki OnlineTanki Online DarkorbitDarkorbit KlondikeKlondike Empire: World War 3Empire: World War 3 Bomb'EmBomb'Em Brawlhalla Grand SlamBrawlhalla Grand Slam SeaFightSeaFight Gold Strike Icy CaveGold Strike Icy Cave Candy Rain 8Candy Rain 8 Fish Stab Getting BigFish Stab Getting Big Cooking FrenzyCooking Frenzy Mahjong Christmas HolidayMahjong Christmas Holiday HangmanHangman Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Kris MahjongKris Mahjong Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Gorillaz TilesGorillaz Tiles Spider SolitaireSpider Solitaire Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements BlocksBlocks MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fruit ConnectFruit Connect Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Garden TalesGarden Tales Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Words of WondersWords of Wonders Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Pet ConnectPet Connect Cut The Rope: ExperimentsCut The Rope: Experiments Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4

Impostor

4.1
348.562 hlasy

Impostor je arkádová hra, která vychází z párty her, jako je Mafia a Werewolves. Hrajete v roli Podvodníka. Dokážete sabotovat vesmírnou loď a zabít opravdové Členy posádky?

Jak se hraje Impostor

Impostor je zjednodušená verze internetové pecky Among Us. V původní hře hrajete buď v roli Člena posádky nebo Podvodníka. Pokud jste Členem posádky, vaším úkolem je plnit vesmírnou misi, opravovat veškeré škody na lodi a odhalit sabotéra. Pokud jste Podvodníkem, musíte loď sabotovat a zabít veškeré členy posádky, kteří jsou na stopě vaší pravé identitě. Odhaleného Podvodníka čeká buď smrt nebo vysazení z lodi.

Většinu hráčů nejvíce baví hrát Among Us v roli Podvodníka, ale role se přiřazují náhodně a Podvodníků je ve hře jen málo. Proto je pravděpodobnější, že budete hrát v roli Člena posádky. Je zábavné hrát si na detektiva a snažit se vydedukovat, kdo je sabotér, ale pokud nejraději hrajete v roli Podvodníka, tato hra je pro vás to pravé. V této bezplatné verzi jste vždy Podvodníkem!

Podvodník: Nedovolte, aby vás odhalili

Pohybujte se po lodi a plňte úkoly, které sabotují loď a brání plnění vesmírné mise. Na začátku každého kola Členové posádky spěchají plnit své úkoly. Předstírejte, že jste jedním z nich. Místo opravy lodi ji ale musíte sabotovat. Sledujte proužek s úkoly. Vaším úkolem je misi sabotovat, a proto se snažte zabránit, aby se proužek zcela zaplnil.

Ničte stroje i generátor kyslíku a zabíjejte opravdové Členy posádky, dříve než splní své úkoly. Nezapomeňte, že vás při tom všem nikdo nesmí odhalit. Pokud bude nalezeno tělo a ohlášena smrt, když jste poblíž, budete vypadat velmi podezřele. Předstírejte, že jste zabráni do oprav nebo se ukryjte ve větracích šachtách, aby vás nikdo nespatřil. 

Datum vydání

Tato hra byla poprvé vydána v roce 2021.

Autor

Tuto hru vydala společnost Kevin Games.

Ovládání
z
Přemístit
Použijte svoji myš