Impostor
Craftnite.ioCraftnite.io Hole.ioHole.io Vortex 9Vortex 9 Goodgame EmpireGoodgame Empire Tanko.ioTanko.io Clash of ArmourClash of Armour Stumble Boy MatchStumble Boy Match CrazySteve.ioCrazySteve.io Tank FuryTank Fury Rainbow But Its Alphabet LoreRainbow But Its Alphabet Lore Ghost Fight IOGhost Fight IO Tanki OnlineTanki Online DarkorbitDarkorbit KlondikeKlondike Brawlhalla Grand SlamBrawlhalla Grand Slam Empire: World War 3Empire: World War 3 Bomb'EmBomb'Em SeaFightSeaFight Bubble Shooter HD 3Bubble Shooter HD 3 Football Superstars 2024Football Superstars 2024 Machine City BallsMachine City Balls Idle Merge Car and RaceIdle Merge Car and Race ASMR Beauty TreatmentASMR Beauty Treatment Bubble LettersBubble Letters Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Gorillaz TilesGorillaz Tiles Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Fruit ConnectFruit Connect Garden TalesGarden Tales Block BlastBlock Blast BlocksBlocks MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Egg AdventureEgg Adventure Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Words of WondersWords of Wonders Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Pet ConnectPet Connect Mahjong TowerMahjong Tower Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Home Pin 1Home Pin 1

Impostor

4.1
398.593 hlasy

Impostor je arkádová hra, která vychází z párty her, jako je Mafia a Werewolves. Hrajete v roli Podvodníka. Dokážete sabotovat vesmírnou loď a zabít opravdové Členy posádky?

Jak se hraje Impostor

Impostor je zjednodušená verze internetové pecky Among Us. V původní hře hrajete buď v roli Člena posádky nebo Podvodníka. Pokud jste Členem posádky, vaším úkolem je plnit vesmírnou misi, opravovat veškeré škody na lodi a odhalit sabotéra. Pokud jste Podvodníkem, musíte loď sabotovat a zabít veškeré členy posádky, kteří jsou na stopě vaší pravé identitě. Odhaleného Podvodníka čeká buď smrt nebo vysazení z lodi.

Většinu hráčů nejvíce baví hrát Among Us v roli Podvodníka, ale role se přiřazují náhodně a Podvodníků je ve hře jen málo. Proto je pravděpodobnější, že budete hrát v roli Člena posádky. Je zábavné hrát si na detektiva a snažit se vydedukovat, kdo je sabotér, ale pokud nejraději hrajete v roli Podvodníka, tato hra je pro vás to pravé. V této bezplatné verzi jste vždy Podvodníkem!

Podvodník: Nedovolte, aby vás odhalili

Pohybujte se po lodi a plňte úkoly, které sabotují loď a brání plnění vesmírné mise. Na začátku každého kola Členové posádky spěchají plnit své úkoly. Předstírejte, že jste jedním z nich. Místo opravy lodi ji ale musíte sabotovat. Sledujte proužek s úkoly. Vaším úkolem je misi sabotovat, a proto se snažte zabránit, aby se proužek zcela zaplnil.

Ničte stroje i generátor kyslíku a zabíjejte opravdové Členy posádky, dříve než splní své úkoly. Nezapomeňte, že vás při tom všem nikdo nesmí odhalit. Pokud bude nalezeno tělo a ohlášena smrt, když jste poblíž, budete vypadat velmi podezřele. Předstírejte, že jste zabráni do oprav nebo se ukryjte ve větracích šachtách, aby vás nikdo nespatřil. 

Datum vydání

Tato hra byla poprvé vydána v roce 2021.

Autor

Tuto hru vydala společnost Kevin Games.

Ovládání
z
Přemístit
Použijte svoji myš