Impostor

Craftnite.ioCraftnite.io Hole.ioHole.io Stumble Boy MatchStumble Boy Match Goodgame EmpireGoodgame Empire CrazySteve.ioCrazySteve.io Clash of ArmourClash of Armour Tanko.ioTanko.io Tank FuryTank Fury Tanki OnlineTanki Online Ghost Fight IOGhost Fight IO Rainbow But Its Alphabet LoreRainbow But Its Alphabet Lore DarkorbitDarkorbit KlondikeKlondike Empire: World War 3Empire: World War 3 Bomb'EmBomb'Em Rayman's Incrediballs DodgeRayman's Incrediballs Dodge Brawlhalla Grand SlamBrawlhalla Grand Slam SeaFightSeaFight Vex ChallengesVex Challenges Stair Race 3DStair Race 3D Block BlastBlock Blast Spider Boy RunSpider Boy Run Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Kris MahjongKris Mahjong Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Gorillaz TilesGorillaz Tiles Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Fruit ConnectFruit Connect BlocksBlocks Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Penalty Shooters 2Penalty Shooters 2 Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Love Tester 3Love Tester 3 Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Pet ConnectPet Connect Garden TalesGarden Tales FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Candy RiddlesCandy Riddles Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD
Impostor
4.1
285.485 hlasy
Impostor je arkádová hra, která vychází z párty her, jako je Mafia a Werewolves. Hrajete v roli Podvodníka. Dokážete sabotovat vesmírnou loď a zabít opravdové Členy posádky?

Jak se hraje Impostor
Impostor je zjednodušená verze internetové pecky Among Us. V původní hře hrajete buď v roli Člena posádky nebo Podvodníka. Pokud jste Členem posádky, vaším úkolem je plnit vesmírnou misi, opravovat veškeré škody na lodi a odhalit sabotéra. Pokud jste Podvodníkem, musíte loď sabotovat a zabít veškeré členy posádky, kteří jsou na stopě vaší pravé identitě. Odhaleného Podvodníka čeká buď smrt nebo vysazení z lodi.

Většinu hráčů nejvíce baví hrát Among Us v roli Podvodníka, ale role se přiřazují náhodně a Podvodníků je ve hře jen málo. Proto je pravděpodobnější, že budete hrát v roli Člena posádky. Je zábavné hrát si na detektiva a snažit se vydedukovat, kdo je sabotér, ale pokud nejraději hrajete v roli Podvodníka, tato hra je pro vás to pravé. V této bezplatné verzi jste vždy Podvodníkem!

Podvodník: Nedovolte, aby vás odhalili
Pohybujte se po lodi a plňte úkoly, které sabotují loď a brání plnění vesmírné mise. Na začátku každého kola Členové posádky spěchají plnit své úkoly. Předstírejte, že jste jedním z nich. Místo opravy lodi ji ale musíte sabotovat. Sledujte proužek s úkoly. Vaším úkolem je misi sabotovat, a proto se snažte zabránit, aby se proužek zcela zaplnil.

Ničte stroje i generátor kyslíku a zabíjejte opravdové Členy posádky, dříve než splní své úkoly. Nezapomeňte, že vás při tom všem nikdo nesmí odhalit. Pokud bude nalezeno tělo a ohlášena smrt, když jste poblíž, budete vypadat velmi podezřele. Předstírejte, že jste zabráni do oprav nebo se ukryjte ve větracích šachtách, aby vás nikdo nespatřil. 

Datum vydání
Tato hra byla poprvé vydána v roce 2021.

Autor
Tuto hru vydala společnost Kevin Games.
Ovládání
z
Přemístit
Použijte svoji myš