Mahjong Titans

Butterfly KyodaiButterfly Kyodai MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fruit ConnectFruit Connect Pet ConnectPet Connect Master Qwan's MahjonggMaster Qwan's Mahjongg Mahjong Shanghai DynastyMahjong Shanghai Dynasty Butterfly Kyodai DeluxeButterfly Kyodai Deluxe Mahjongg CandyMahjongg Candy The Mah-Jongg KeyThe Mah-Jongg Key Mahjongg 3DMahjongg 3D The Great MahjongThe Great Mahjong Gorillas Tiles of The UnexpectedGorillas Tiles of The Unexpected Mah JonggMah Jongg Solitaire MahjongSolitaire Mahjong Duck Pond MahjongDuck Pond Mahjong Kris MahjongKris Mahjong Gorillaz TilesGorillaz Tiles Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Break Many BricksBreak Many Bricks ArcheryArchery Freecell Solitaire BlueFreecell Solitaire Blue Doc Darling Santa SurgeryDoc Darling Santa Surgery Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M ImpostorImpostor Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire Mahjong ConnectMahjong Connect Ball RushBall Rush Craftnite.ioCraftnite.io Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Geometry JumpGeometry Jump Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Garden TalesGarden Tales Slither.ioSlither.io Mergest KingdomMergest Kingdom Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple World Cup FeverWorld Cup Fever Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Hole.ioHole.io Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Mahjong TowerMahjong Tower Little Big SnakeLittle Big Snake Crazy Stunt Cars MultiplayerCrazy Stunt Cars Multiplayer Fairy TownFairy Town Crazy Car StuntsCrazy Car Stunts
Mahjong Titans
3.5
64.223 hlasy
Mahjong Titans je jednoduchá a přímočará jednokolová hra Mahjong s rozložením dlaždic Turtle. Najděte odpovídající dvojice. Hledejte volné dlaždice na pravé nebo levé straně. Kombinujte je a odstraňujte dvojice ze stolu, dokud nezmizí všechny dílky.  

Jak se Mahjong Titans hraje?
V této logické hře je vaším cílem odstranit ze stolu všechny kameny. Dlaždice můžete odstranit spojením odpovídajících dvojic. Chcete-li zvednout dlaždici a vytvořit pár, musíte ji umět vysunout na pravou nebo levou stranu. Dlaždice také nesmí být zcela nebo částečně zakryta jinou dlaždicí.

Máte pouze jednu šanci dokončit hru, protože pokud vám dojdou tahy, kameny nelze znovu přeskládat. Budete to muset zkusit znovu od začátku. Proto je důležité, abyste si dlaždice před jejich odstraněním pečlivě prohlédli. Je krok, který se chystáte udělat, rozumný? Uvolní se další potřebné kameny, nebo můžete najít lepší kombinaci? 

Jaké jsou nejlepší strategické tipy pro Mahjong Titans?
Jedná se o překvapivě složitou hru mahjong pro hráče, kteří mají rádi výzvy. Přesto se s vámi podělíme o malý tip: nejlepší je zaměřit se nejprve na horní vrstvy dlaždic a nejdelší řady. A to proto, že dlaždice uprostřed jsou nejhůře přístupné. Pokud je tato možnost ponechána na pozdější fázi hry, hráči se při pokusech o jejich získání nejčastěji zaseknou.

Je to hra Microsoft Mahjong Titans?
Ne, je to jiná hra. Ačkoli původně byla k systému Microsoft Vista přibalena hra, která se také jmenovala Mahjong Titans, nejedná se o stejnou hru. Tato hra se poprvé objevila na internetu pod jednoduchým názvem „Mahjong“, ale v určitém okamžiku ji webové stránky začaly nazývat současným názvem tak často, že se stal oficiálním názvem hry. Hra Mahjong Titans od společnosti Microsoft mezitím také změnila svůj název a nyní se jmenuje jednoduše „Microsoft Mahjong“.

Kdy byla hra Mahjong Titans vydána?
Původní flashová verze této hry se poprvé objevila online v roce 2002. Hra je oblíbená po celá desetiletí a je skutečnou klasikou žánru online puzzle her. Datum prvního vydání aktuální verze HTML5 je 14. června 2017.

Kdo hru Mahjong Titans vytvořil?
Tuto hru vytvořil vývojář Zygomatic a společnost Agame.
Ovládání
Použijte svoji myš

Mahjong Titans Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.