Mahjong Titans
Butterfly KyodaiButterfly Kyodai MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fruit ConnectFruit Connect Pet ConnectPet Connect Master Qwan's MahjonggMaster Qwan's Mahjongg Mahjong Shanghai DynastyMahjong Shanghai Dynasty Mahjongg CandyMahjongg Candy The Mah-Jongg KeyThe Mah-Jongg Key Butterfly ShimaiButterfly Shimai Butterfly Kyodai DeluxeButterfly Kyodai Deluxe Mah JonggMah Jongg Butterfly Kyodai HDButterfly Kyodai HD Mahjong RoyalMahjong Royal Mahjongg 3DMahjongg 3D The Great MahjongThe Great Mahjong Gorillas Tiles of The UnexpectedGorillas Tiles of The Unexpected Jewels Kyodai MahjongJewels Kyodai Mahjong Solitaire Mahjong Farm 2Solitaire Mahjong Farm 2 Bubble Shooter Free 3Bubble Shooter Free 3 ASMR Nail TreatmentASMR Nail Treatment Infinite CraftInfinite Craft Obby Parkour UltimateObby Parkour Ultimate Heroes of Match 3Heroes of Match 3 Hyper KnightHyper Knight Home IslandHome Island Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Mahjong ConnectMahjong Connect Nose HospitalNose Hospital Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire ImpostorImpostor Block BlastBlock Blast Machine City BallsMachine City Balls Garden TalesGarden Tales Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Craftnite.ioCraftnite.io Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Words of WondersWords of Wonders BlocksBlocks Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Mahjong TowerMahjong Tower Penalty Shooters 2Penalty Shooters 2 Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Mergest KingdomMergest Kingdom Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple

Mahjong Titans

3.4
101.401 hlasy

Mahjong Titans je jednoduchá a přímočará jednokolová hra Mahjong s rozložením dlaždic Turtle. Najděte odpovídající dvojice. Hledejte volné dlaždice na pravé nebo levé straně. Kombinujte je a odstraňujte dvojice ze stolu, dokud nezmizí všechny dílky.  

Jak se Mahjong Titans hraje?

V této logické hře je vaším cílem odstranit ze stolu všechny kameny. Dlaždice můžete odstranit spojením odpovídajících dvojic. Chcete-li zvednout dlaždici a vytvořit pár, musíte ji umět vysunout na pravou nebo levou stranu. Dlaždice také nesmí být zcela nebo částečně zakryta jinou dlaždicí.

Máte pouze jednu šanci dokončit hru, protože pokud vám dojdou tahy, kameny nelze znovu přeskládat. Budete to muset zkusit znovu od začátku. Proto je důležité, abyste si dlaždice před jejich odstraněním pečlivě prohlédli. Je krok, který se chystáte udělat, rozumný? Uvolní se další potřebné kameny, nebo můžete najít lepší kombinaci? 

Jaké jsou nejlepší strategické tipy pro Mahjong Titans?

Jedná se o překvapivě složitou hru mahjong pro hráče, kteří mají rádi výzvy. Přesto se s vámi podělíme o malý tip: nejlepší je zaměřit se nejprve na horní vrstvy dlaždic a nejdelší řady. A to proto, že dlaždice uprostřed jsou nejhůře přístupné. Pokud je tato možnost ponechána na pozdější fázi hry, hráči se při pokusech o jejich získání nejčastěji zaseknou.

Je to hra Microsoft Mahjong Titans?

Ne, je to jiná hra. Ačkoli původně byla k systému Microsoft Vista přibalena hra, která se také jmenovala Mahjong Titans, nejedná se o stejnou hru. Tato hra se poprvé objevila na internetu pod jednoduchým názvem „Mahjong“, ale v určitém okamžiku ji webové stránky začaly nazývat současným názvem tak často, že se stal oficiálním názvem hry. Hra Mahjong Titans od společnosti Microsoft mezitím také změnila svůj název a nyní se jmenuje jednoduše „Microsoft Mahjong“.

Kdy byla hra Mahjong Titans vydána?

Původní flashová verze této hry se poprvé objevila online v roce 2002. Hra je oblíbená po celá desetiletí a je skutečnou klasikou žánru online puzzle her. Datum prvního vydání aktuální verze HTML5 je 14. června 2017.

Kdo hru Mahjong Titans vytvořil?

Tuto hru vytvořil vývojář Zygomatic a společnost Agame.

Ovládání
Použijte svoji myš