Mahjong Titans
Butterfly KyodaiButterfly Kyodai MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fruit ConnectFruit Connect Pet ConnectPet Connect Master Qwan's MahjonggMaster Qwan's Mahjongg Mahjong Shanghai DynastyMahjong Shanghai Dynasty Butterfly ShimaiButterfly Shimai Butterfly Kyodai DeluxeButterfly Kyodai Deluxe The Mah-Jongg KeyThe Mah-Jongg Key Mahjongg CandyMahjongg Candy Butterfly Kyodai HDButterfly Kyodai HD Mahjong RoyalMahjong Royal Mah JonggMah Jongg Mahjongg 3DMahjongg 3D The Great MahjongThe Great Mahjong Gorillas Tiles of The UnexpectedGorillas Tiles of The Unexpected Jewels Kyodai MahjongJewels Kyodai Mahjong Solitaire MahjongSolitaire Mahjong Gold Strike Icy CaveGold Strike Icy Cave Candy Rain 8Candy Rain 8 Fish Stab Getting BigFish Stab Getting Big Cooking FrenzyCooking Frenzy Mahjong Christmas HolidayMahjong Christmas Holiday HangmanHangman Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Mahjong ConnectMahjong Connect ImpostorImpostor Spider SolitaireSpider Solitaire Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Craftnite.ioCraftnite.io Hole.ioHole.io Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Garden TalesGarden Tales Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Words of WondersWords of Wonders Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Cut The Rope: ExperimentsCut The Rope: Experiments Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Moto X3M 4 WinterMoto X3M 4 Winter KrisMas MahjongKrisMas Mahjong Mahjong TowerMahjong Tower Crazy Car StuntsCrazy Car Stunts

Mahjong Titans

3.4
90.666 hlasy

Mahjong Titans je jednoduchá a přímočará jednokolová hra Mahjong s rozložením dlaždic Turtle. Najděte odpovídající dvojice. Hledejte volné dlaždice na pravé nebo levé straně. Kombinujte je a odstraňujte dvojice ze stolu, dokud nezmizí všechny dílky.  

Jak se Mahjong Titans hraje?

V této logické hře je vaším cílem odstranit ze stolu všechny kameny. Dlaždice můžete odstranit spojením odpovídajících dvojic. Chcete-li zvednout dlaždici a vytvořit pár, musíte ji umět vysunout na pravou nebo levou stranu. Dlaždice také nesmí být zcela nebo částečně zakryta jinou dlaždicí.

Máte pouze jednu šanci dokončit hru, protože pokud vám dojdou tahy, kameny nelze znovu přeskládat. Budete to muset zkusit znovu od začátku. Proto je důležité, abyste si dlaždice před jejich odstraněním pečlivě prohlédli. Je krok, který se chystáte udělat, rozumný? Uvolní se další potřebné kameny, nebo můžete najít lepší kombinaci? 

Jaké jsou nejlepší strategické tipy pro Mahjong Titans?

Jedná se o překvapivě složitou hru mahjong pro hráče, kteří mají rádi výzvy. Přesto se s vámi podělíme o malý tip: nejlepší je zaměřit se nejprve na horní vrstvy dlaždic a nejdelší řady. A to proto, že dlaždice uprostřed jsou nejhůře přístupné. Pokud je tato možnost ponechána na pozdější fázi hry, hráči se při pokusech o jejich získání nejčastěji zaseknou.

Je to hra Microsoft Mahjong Titans?

Ne, je to jiná hra. Ačkoli původně byla k systému Microsoft Vista přibalena hra, která se také jmenovala Mahjong Titans, nejedná se o stejnou hru. Tato hra se poprvé objevila na internetu pod jednoduchým názvem „Mahjong“, ale v určitém okamžiku ji webové stránky začaly nazývat současným názvem tak často, že se stal oficiálním názvem hry. Hra Mahjong Titans od společnosti Microsoft mezitím také změnila svůj název a nyní se jmenuje jednoduše „Microsoft Mahjong“.

Kdy byla hra Mahjong Titans vydána?

Původní flashová verze této hry se poprvé objevila online v roce 2002. Hra je oblíbená po celá desetiletí a je skutečnou klasikou žánru online puzzle her. Datum prvního vydání aktuální verze HTML5 je 14. června 2017.

Kdo hru Mahjong Titans vytvořil?

Tuto hru vytvořil vývojář Zygomatic a společnost Agame.

Ovládání
Použijte svoji myš