Informace o hře

3.5 / 5 (34601 hlasy)
Popis
Pet Connect je puzzle hra s obrázky roztomilých zvířátek. Spojujte odpovídající kočky, štěňata, pandy, tuleně a další rozkošné tvory. Vaším cílem je odstranit všechny kameny ze stolu dříve, než vyprší čas na panelu v horní části obrazovky.

Jak se hraje hra Pet Connect?
V této spojovací hře musíte spárovat odpovídající kameny. Dlaždice lze spojit pouze tehdy, pokud mezi nimi můžete nakreslit čáru. Tato čára může mít maximálně dvě odbočky v pravém úhlu a nesmí procházet žádnými jinými kameny.

V každém novém levelu se něco změní: Vždy, když vytvoříte mezeru, mohou se dlaždice posunout po hrací ploše a sada dlaždic se rozšíří o nové obrázky. V horní části každé úrovně vidíte, kolik času vám zbývá na dokončení skládačky. Kombinací sady dlaždic se čas na liště prodlouží.

Pokud se zaseknete, můžete klepnout na nápovědu (nebo stisknout klávesu H). Dvě kombinovatelné dlaždice se pak rozsvítí modrým okrajem. Pokud v rámci aktuálního rozložení není možný žádný další tah, zbývající kameny se automaticky přeskupí a můžete pokračovat ve hře.

Kdy vyšla hra Pet Connect poprvé?
Bezplatná online HTML5 verze této hry byla vydána 24. dubna 2017.

Kdo vytvořil hru Pet Connect?
Vývojářem této hry je společnost Agame.
Ovládání
Použijte svoji myš

Pet Connect Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.