Informace o hře

4 / 5 (189474 hlasy)
Popis
Moto X3M je motocyklová hra na čas. Snažte se dokončit každou trať v rekordním čase a předvádějte spoustu odvážných kousků. 22 mototrialových závodních tratí je plných extrémních výbuchů a bláznivých překážek!

Jak hrát Moto X3M
V této kaskadérské hře je vaším hlavním cílem dojet do cíle v jednom kuse. Ještě lepší je, když to zvládnete rychle. Naskoč na své kaskadérské kolo a pokus se zdolat každou divokou a bláznivou překážku. Pevně si nasaďte helmu a nažhavte motory, protože vás čeká drsná jízda po 22 bláznivých tratích s plážovou tématikou.

Závoďte přes kopce a skákejte do vzduchu a předvádějte salta vpřed a vzad. Pokud dojedete do cíle rychle, můžete získat až 3 hvězdičky za každou trať. Pomocí těchto hvězdiček můžete odemknout nové motorky. Na prvních tratích je několik snadných přemetů a jen několik smrtících pastí, ale čím dál se dostáváte, tím jsou překážky nehoráznější.

Strategie Moto X3M: Tipy a triky
Za provádění kaskadérských kousků získáte časový bonus. S každým úspěšným kaskadérským kouskem zkrátíte svůj výsledný čas. Nehody vás však budou stát čas, takže občasné přibrzdění není špatný nápad. Pokud narazíte na novou záhadnou překážku, možná se vyplatí trochu zpomalit a zjistit, jak ji nejlépe překonat.

Pokud se vám nepodaří dosáhnout hvězdičkového času na první pokus, nezoufejte. Úrovně můžete opakovat tolikrát, dokud nezvládnete každý kaskadérský kousek a skok. Semafory, které po cestě míjíte, jsou kontrolní body. Pokud váš motocyklista vyletí do vzduchu nebo spadne z motorky, můžete od tohoto bodu pokračovat.

Série Moto 3XM
Moto 3XM je součástí série. Tento díl se odehrává na pláži, ale každý další díl má své vlastní jedinečné téma. Pokud se vám tato hra líbila, určitě vyzkoušejte i ostatní hry ze série!

Datum vydání
Moto X3M byl poprvé zveřejněn v květnu 2015.

Autor
Tuto hru vytvořilo studio MadPuffers.
Ovládání
Použijte klávesy se šipkami

Moto X3M Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.