Informace o hře

4 / 5 (20423 hlasy)
Popis
Mahjong Dimensions je 3D hlavolam. Přetáhněte skupinu trojrozměrných kamenů doprostřed a otáčením vyhledejte odpovídající ikony. Napínavý hlavolam na čas, ve kterém si můžete ověřit své mahjongové dovednosti.

Jak se hraje Mahjong Dimensions?
V této 3D mahjongové hře máte 2:55 minut nebo 175 sekund, abyste vyřešili sadu tří úrovní hlavolamu mahjong. Každá nová úroveň nabízí více kamenů než předchozí. Pokud rychle vyřešíte první dvě úrovně, budete mít více času k řešení poslední, nejnáročnější úrovně.

Poklepte na dva shodné kameny a odkliďte je. Dva kameny můžete kombinovat pouze v případě, že nejsou blokovány jinými kameny na levé či pravé straně, takže hledejte kameny podél okrajů skupiny. K dokončení každé úrovně odkliďte poslední pár kamenů.

Nezapomeňte, že můžete také otáčet skupinu kamenů a odhalit ty, které možná nevidíte z aktuálního úhlu. Potáhněte a otáčejte skupinu kamenů.

Jaké jsou tipy a triky pro Mahjong Dimensions?
Existuje několik způsobů, jak si zlepšit skóre:
Kombinace rychlých shod – Pokud najdete shodu do 3 sekund od předchozí shody, získáte násobitel bodů. Ty můžete seskupovat a mohou výrazně zvýšit vaše skóre.

Kombinace více shod – Bonus získáte také když naleznete shodu mezi stejnými ikonami v sérii. Nestává se to často, ale může to také zvýšit vaše skóre.

Zamíchání – Nedaří se vám najít kombinace? V každé úrovní můžete zbývající kameny jednou zamíchat. To vám může pomoci rychleji odklidit zbývající kameny.

Jak získám více času v Mahjong Dimensions?
Brzy vám dojde čas? Nabízíme také několik alternativních verzí hry, ve kterých máte k vyřešení hlavolamu 350, 470, 640, nebo 900 sekund místo 175 sekund.

Ty verze jsou klony a jejich grafická kvalita je viditelně nižší než u originálu. Můžete je ale vyzkoušet, pokud máte pocit, že vás stresuje vysoká rychlost při hledání shodných kamenů nutná k dokončení úrovní v originální verzi.

Kdy byla hra Mahjong Dimensions vydána?
Hra byla vydána v prosinci 2019.

Kdo vytvořil hru Mahjong Dimensions?
Hru vytvořila společnost pro vývoj her Arkadium.
Ovládání
Použijte svoji myš

Mahjong Dimensions Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.