Informace o hře

3.5 / 5 (48602 hlasy)
Popis
Gorillaz Tiles je stolní hra podobná mahjongu. Pokuste se odstranit všechny dlaždice. Klepejte na shodné a snažte se vytvářet nové kombinace, abyste získali bomby. V každé nové úrovni se objeví další design dlaždic, takže hádanka bude stále obtížnější.

Jak hrát Gorillaz Tiles
Deska je vyplněna dvěma vrstvami destiček s obrázky skupiny Gorillaz. Vaším cílem je odstranit je všechny. Klepněte na kombinace dvou nebo více kamenů, které leží těsně vedle sebe. Tyto kameny z hrací plochy zmizí. Pokud vytvoříte mezeru, dlaždice nad ní spadnou dolů a vyplní ji. Dlaždice se také posunou doleva, pokud je sloupec zcela odstraněn.

Dlaždice také zmizí, pokud na sebe spadnou dvě stejné nebo se ocitnou vedle sebe. Za řetězovou reakci získá hráč půlku bomby. Pokud již nejsou k dispozici žádné další kombinace dlaždic, na které lze klepnout, může hráč tyto bomby použít k vyhození zbývajících dlaždic do vzduchu.

Tipy pro strategii Gorillaz Tiles
Bomby budou ke konci každého kola stále důležitější, zejména v poslední ze tří úrovní hry. Proto je důležité, abyste jich nashromáždili co nejvíce. Pečlivě hledejte kombinace, které způsobí řetězovou reakci, zejména ve spodní části desky.

V první úrovni máte nejlepší příležitost nashromáždit spoustu bomb, které si můžete vzít s sebou do dalších úrovní. Pokud musíte použít bombu, snažte se vyhodit do povětří ty dlaždice, které na oplátku přinesou alespoň polovinu bomby.

Kdo jsou Gorillaz?
The Gorillaz je virtuální kapela, kterou vytvořili výtvarník Jamie Hewlett a hudebník Damon Albarn, frontman rockové skupiny Blur. Všichni členové skupiny jsou animované postavičky. Jsou to zpěvák 2-D (jehož vokály obstarává Albarn), baskytarista Murdoc Niccals, bubeník Russel Hobbs a kytarista a klávesista Noodle.

Datum vydání
Tato HTML5 verze hry byla vydána v dubnu 2017, ale původní flashová verze Gorillaz: Původní verze hry Gorillazza: Tiles of the Unexpected byla poprvé vydána v červnu 2008.

Autor
Hru Gorillaz Tiles vyrobila společnost Agame.
Ovládání
Použijte svoji myš

Gorillaz Tiles Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.