Craftnite.io
CrazySteve.ioCrazySteve.io Hole.ioHole.io KoGaMa: War4KoGaMa: War4 Vortex 9Vortex 9 Tanko.ioTanko.io Tank FuryTank Fury Starblast.ioStarblast.io Surviv.ioSurviv.io KoGaMa: ZooKoGaMa: Zoo Ghost Fight IOGhost Fight IO KoGaMa: Radiator SpringsKoGaMa: Radiator Springs KoGaMa: Longest StairKoGaMa: Longest Stair KoGaMa: OstryKoGaMa: Ostry KoGaMa: Xmas ParkourKoGaMa: Xmas Parkour KoGaMa: Parkour27KoGaMa: Parkour27 KoGaMa: 4 Player ParkourKoGaMa: 4 Player Parkour KoGaMa: SkylandKoGaMa: Skyland KoGaMa Minecraft SKY LANDKoGaMa Minecraft SKY LAND Bubble Shooter Free 3Bubble Shooter Free 3 ASMR Nail TreatmentASMR Nail Treatment Infinite CraftInfinite Craft Obby Parkour UltimateObby Parkour Ultimate Heroes of Match 3Heroes of Match 3 Hyper KnightHyper Knight Home IslandHome Island Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Nose HospitalNose Hospital Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Gorillaz TilesGorillaz Tiles Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Block BlastBlock Blast Machine City BallsMachine City Balls Garden TalesGarden Tales MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Fruit ConnectFruit Connect Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Words of WondersWords of Wonders BlocksBlocks Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Mahjong TowerMahjong Tower Penalty Shooters 2Penalty Shooters 2 Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

Craftnite.io

4.1
193.617 hlasy

Akční hra Craftnite.io  je směsicí prvků her Minecraftu a Fortnite. Jedná se o střílečku z pohledu první osoby (FPS) zasazenou do světa Minecraftu. Zapojte se do bitvy Battle Royale proti ostatním hráčům, zničte své nepřátele a bojujte o první místo v žebříčku.

Jak se Craftnite.io hraje?

V této multiplayerové hře .io můžete přepínat mezi pistolí a řemeslným vybavením a střílet protivníky nebo si vyhrabat úkryt. Proklestěte si cestu skalními výběžky a hrady a najděte skryté komnaty plné pokladů: munice do pistole, ostřelovací pušky, brokovnice a další.

Vaším cílem je prozkoumat rozsáhlou mapu a zabít co nejvíce ostatních hráčů. K získání schodů a dynamitu vám pomůže také pěstování různých předmětů. Po schodech se můžete rychle dostat výš a získat tak lepší výhled na ostatní hráče. Házejte na protivníky silné dynamitové tyče a odstřelte je přímo z mapy.

Jaká je nejlepší strategie pro výhru v Craftnite.io? 

Existuje řada strategií, které hráči využívají ve svůj prospěch v závislosti na svém herním stylu a na tom, kde se na mapě (znovu)zrodili. Můžete se schovat, abyste obnovili ztracené zdraví a vyhnuli se zabití, nebo vylézt na vyšší místa a střílet nebo házet bomby na ostatní hráče. 

Když začnete hrát, budete mít velmi omezenou zásobu zbraní a předmětů. Abyste získali schody, pečujte o stromy  hledejte barevné bedny s municí a zbraněmi. Můžete je také střílet a sbírat na dálku.

Když jste na otevřeném prostranství, ujistěte se, že nejste příliš odhaleni, jinak vás někdo snadno zabije. Kdykoli opustíte svůj kryt, pokračujte v pohybu a uhýbejte mezi stromy, pšenicí a kopečky hlíny, ostatním hráčům ztížíte možnost vás zasáhnout. Nezapomeňte, že krumpáč můžete použít i k hloubení tunelů a úkrytů. Odsekávejte kameny a hlínu a nenechte se zastřelit.

Jaké jsou ovládací prvky pro Craftnite.io?

Tato střílečka z pohledu první osoby má rozsáhlejší možnosti ovládání než většina ostatních příležitostných online her, takže pokud jste tuto hru ještě nikdy nehráli, podívejte se na náš přehled ovládání v dolní části stránky. Chcete-li zobrazit celý inventář, stiskněte klávesu TAB. Zbraně můžete rychle vyměňovat pomocí číselných kláves.

Kdy byla hra Craftnite.io poprvé vydána?

Tato hra byla vydána v listopadu 2019.

Kdo hru Craftnite.io vytvořil?

Tuto hru vytvořili Christopher Lied a Pierre-Eli Normandeau.

Ovládání
Přemístit
Použijte svoji myš
Mezerník
Skok
Akce
1z2z3z4z5z6
Zbraň