Craftnite.io
CrazySteve.ioCrazySteve.io Hole.ioHole.io KoGaMa: War4KoGaMa: War4 Vortex 9Vortex 9 Tanko.ioTanko.io Tank FuryTank Fury KoGaMa: ZooKoGaMa: Zoo Surviv.ioSurviv.io Ghost Fight IOGhost Fight IO Starblast.ioStarblast.io KoGaMa: OstryKoGaMa: Ostry KoGaMa: Radiator SpringsKoGaMa: Radiator Springs KoGaMa: Longest StairKoGaMa: Longest Stair KoGaMa: Xmas ParkourKoGaMa: Xmas Parkour KoGaMa: 4 Player ParkourKoGaMa: 4 Player Parkour KoGaMa: Parkour27KoGaMa: Parkour27 KoGaMa: SkylandKoGaMa: Skyland KoGaMa Minecraft SKY LANDKoGaMa Minecraft SKY LAND Dog Puzzle Story 3Dog Puzzle Story 3 Brawl HeroBrawl Hero Cut The Rope: ExperimentsCut The Rope: Experiments Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Kris MahjongKris Mahjong Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Gorillaz TilesGorillaz Tiles Spider SolitaireSpider Solitaire Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements BlocksBlocks Parking RushParking Rush Fruit ConnectFruit Connect MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Garden TalesGarden Tales Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Vex 3 xmasVex 3 xmas Words of WondersWords of Wonders Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Pet ConnectPet Connect Dynamons 6Dynamons 6 Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Mahjong TowerMahjong Tower

Craftnite.io

4
157.014 hlasy

Akční hra Craftnite.io  je směsicí prvků her Minecraftu a Fortnite. Jedná se o střílečku z pohledu první osoby (FPS) zasazenou do světa Minecraftu. Zapojte se do bitvy Battle Royale proti ostatním hráčům, zničte své nepřátele a bojujte o první místo v žebříčku.

Jak se Craftnite.io hraje?

V této multiplayerové hře .io můžete přepínat mezi pistolí a řemeslným vybavením a střílet protivníky nebo si vyhrabat úkryt. Proklestěte si cestu skalními výběžky a hrady a najděte skryté komnaty plné pokladů: munice do pistole, ostřelovací pušky, brokovnice a další.

Vaším cílem je prozkoumat rozsáhlou mapu a zabít co nejvíce ostatních hráčů. K získání schodů a dynamitu vám pomůže také pěstování různých předmětů. Po schodech se můžete rychle dostat výš a získat tak lepší výhled na ostatní hráče. Házejte na protivníky silné dynamitové tyče a odstřelte je přímo z mapy.

Jaká je nejlepší strategie pro výhru v Craftnite.io? 

Existuje řada strategií, které hráči využívají ve svůj prospěch v závislosti na svém herním stylu a na tom, kde se na mapě (znovu)zrodili. Můžete se schovat, abyste obnovili ztracené zdraví a vyhnuli se zabití, nebo vylézt na vyšší místa a střílet nebo házet bomby na ostatní hráče. 

Když začnete hrát, budete mít velmi omezenou zásobu zbraní a předmětů. Abyste získali schody, pečujte o stromy  hledejte barevné bedny s municí a zbraněmi. Můžete je také střílet a sbírat na dálku.

Když jste na otevřeném prostranství, ujistěte se, že nejste příliš odhaleni, jinak vás někdo snadno zabije. Kdykoli opustíte svůj kryt, pokračujte v pohybu a uhýbejte mezi stromy, pšenicí a kopečky hlíny, ostatním hráčům ztížíte možnost vás zasáhnout. Nezapomeňte, že krumpáč můžete použít i k hloubení tunelů a úkrytů. Odsekávejte kameny a hlínu a nenechte se zastřelit.

Jaké jsou ovládací prvky pro Craftnite.io?

Tato střílečka z pohledu první osoby má rozsáhlejší možnosti ovládání než většina ostatních příležitostných online her, takže pokud jste tuto hru ještě nikdy nehráli, podívejte se na náš přehled ovládání v dolní části stránky. Chcete-li zobrazit celý inventář, stiskněte klávesu TAB. Zbraně můžete rychle vyměňovat pomocí číselných kláves.

Kdy byla hra Craftnite.io poprvé vydána?

Tato hra byla vydána v listopadu 2019.

Kdo hru Craftnite.io vytvořil?

Tuto hru vytvořili Christopher Lied a Pierre-Eli Normandeau.

Ovládání
Přemístit
Použijte svoji myš
Mezerník
Skok
Akce
1z2z3z4z5z6
Zbraň