Body Race
Egg FarmEgg Farm Master GunMaster Gun Slither.ioSlither.io Little Big SnakeLittle Big Snake Wormsarena.ioWormsarena.io Wormax.ioWormax.io Slap and RunSlap and Run Pencil RushPencil Rush Bounce and CollectBounce and Collect Superhex.ioSuperhex.io SuperSpin.ioSuperSpin.io Cheese LabCheese Lab Might & Magic ArmiesMight & Magic Armies JomJom JumpJomJom Jump Angry Gran Up Up and AwayAngry Gran Up Up and Away Fall Down AdventureFall Down Adventure Toilet RollToilet Roll Captain RogersCaptain Rogers Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Mahjong ConnectMahjong Connect Mahjong TitansMahjong Titans Moto X3MMoto X3M Spider SolitaireSpider Solitaire Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Gorillaz TilesGorillaz Tiles ImpostorImpostor Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Craftnite.ioCraftnite.io BlocksBlocks Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Fruit ConnectFruit Connect Garden TalesGarden Tales MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Words of WondersWords of Wonders ASMR Stye TreatmentASMR Stye Treatment Pet ConnectPet Connect Block BlastBlock Blast Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Love Tester 3Love Tester 3 Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Love TesterLove Tester Mahjong Dark Dimension: Triple TimeMahjong Dark Dimension: Triple Time Mahjong TowerMahjong Tower FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic

Body Race

3.9
66.790 hlasy

Body Race je 3D dovednostní hra, ve které můžete pomoci dívce překonat překážkovou dráhu plnou jídla a fitness vybavení. Snažte se co nejvíce přiblížit její cílové hmotnosti, abyste odemkli oblečení, které na ni čeká na konci dráhy. Cílová hmotnost se bude v každé úrovni lišit.

Jak se hra Body Race hraje?

V této hře s jídlem se cílová hmotnost dívky v jednotlivých bězích liší. Někdy potřebuje přibrat, aby se vešla do požadovaného oblečení, a jindy chce naopak zhubnout. Sbírejte správné předměty podél překážkové dráhy, abyste získali těžký nebo lehký terč v závislosti na cíli zobrazeném v pravém horním rohu obrazovky.

Dívka zhubne, když bude jíst okurky, rajčata a brokolici. Ale pokud je příliš hubená a potřebuje přibrat pár kilo, běžte raději k lahodným zmrzlinovým pohárům, hamburgerům a plnotučnému mléku.

Pokud chce shodit nějaké to kilo, měla by použít činky a balanční desky. Stejně tak by měla probíhat branami označenými aktivitami typu „Jdi do posilovny“. Když však potřebuje přibrat, aby se vešla do svého vysněného outfitu, můžete se zdravé zelenině vyhnout a místo toho vyměnit cvičení za zasloužený Netflix.

Galerie oblečení Body Race

Za každý dokončený závod se skleněný box stojící mezi vámi a dalším oblečením zvedne o kousek nahoru. Pokračujte, dokud nebude oblečení vaše. (Pokud jste netrpěliví, můžete také rozbít sklo a nový oděv si vzít hned...)

S každým vyhraným oblečením se dostanete do galerie oblečení. Přejeďte prstem po místnosti a prohlédněte si všechny skvělé, podivné a vtipné oblečky, které si můžete odemknout, i ty, které už máte. Krása je v očích diváka, takže můžete měnit váhu a vzhled modelky a modelovat všechny outfity.

Malá rada: Oblečení si sice můžete odemknout i v této nabídce galerie, ale zábavnější je absolvovat překážkové dráhy. S každou novou etapou přibývají nové potraviny a překážky a je zábavné vymýšlet, co s nimi.

Kdy byla hra Body Race vydána poprvé?

Tato verze hry byla vydána 17. ledna 2022.

Kdo hru Body Race vytvořil?

Tuto hru vytvořila společnost Gismart.

Ovládání
Použijte svoji myš