Body Race

Slither.ioSlither.io Little Big SnakeLittle Big Snake Wormax.ioWormax.io SuperSpin.ioSuperSpin.io Superhex.ioSuperhex.io Might & Magic ArmiesMight & Magic Armies Cheese LabCheese Lab Toilet RollToilet Roll Fall Down AdventureFall Down Adventure Color Switch: ChallengesColor Switch: Challenges Angry Gran Up Up and AwayAngry Gran Up Up and Away Captain RogersCaptain Rogers JomJom JumpJomJom Jump Worms ZoneWorms Zone Color TunnelColor Tunnel Parkour Block 4Parkour Block 4 Wormate.ioWormate.io Spider Swing ManhattanSpider Swing Manhattan Bubble Shooter HD 2Bubble Shooter HD 2 Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Mahjong TitansMahjong Titans Moto X3MMoto X3M Mahjong ConnectMahjong Connect Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Gorillaz TilesGorillaz Tiles Giant Rush!Giant Rush! Spider SolitaireSpider Solitaire ImpostorImpostor Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Fruit ConnectFruit Connect Mergest KingdomMergest Kingdom Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Garden Tales 3Garden Tales 3 Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Garden TalesGarden Tales BlocksBlocks Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 Craftnite.ioCraftnite.io Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Hole.ioHole.io Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Pet ConnectPet Connect Nine BlocksNine Blocks Sand Sort PuzzleSand Sort Puzzle Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Winx Club: Dress upWinx Club: Dress up Mahjong TowerMahjong Tower Crazy Stunt Cars MultiplayerCrazy Stunt Cars Multiplayer Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Candy RiddlesCandy Riddles Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Bubble Shooter HDBubble Shooter HD Forest MatchForest Match Yummy Tales 2Yummy Tales 2 Cars: Lightning SpeedCars: Lightning Speed KrisMas MahjongKrisMas Mahjong
Body Race
3.9
20.633 hlasy
Body Race je 3D dovednostní hra, ve které můžete pomoci dívce překonat překážkovou dráhu plnou jídla a fitness vybavení. Snažte se co nejvíce přiblížit její cílové hmotnosti, abyste odemkli oblečení, které na ni čeká na konci dráhy. Cílová hmotnost se bude v každé úrovni lišit.

Jak se hra Body Race hraje?
V této hře s jídlem se cílová hmotnost dívky v jednotlivých bězích liší. Někdy potřebuje přibrat, aby se vešla do požadovaného oblečení, a jindy chce naopak zhubnout. Sbírejte správné předměty podél překážkové dráhy, abyste získali těžký nebo lehký terč v závislosti na cíli zobrazeném v pravém horním rohu obrazovky.

Dívka zhubne, když bude jíst okurky, rajčata a brokolici. Ale pokud je příliš hubená a potřebuje přibrat pár kilo, běžte raději k lahodným zmrzlinovým pohárům, hamburgerům a plnotučnému mléku.

Pokud chce shodit nějaké to kilo, měla by použít činky a balanční desky. Stejně tak by měla probíhat branami označenými aktivitami typu „Jdi do posilovny“. Když však potřebuje přibrat, aby se vešla do svého vysněného outfitu, můžete se zdravé zelenině vyhnout a místo toho vyměnit cvičení za zasloužený Netflix.

Galerie oblečení Body Race
Za každý dokončený závod se skleněný box stojící mezi vámi a dalším oblečením zvedne o kousek nahoru. Pokračujte, dokud nebude oblečení vaše. (Pokud jste netrpěliví, můžete také rozbít sklo a nový oděv si vzít hned...)

S každým vyhraným oblečením se dostanete do galerie oblečení. Přejeďte prstem po místnosti a prohlédněte si všechny skvělé, podivné a vtipné oblečky, které si můžete odemknout, i ty, které už máte. Krása je v očích diváka, takže můžete měnit váhu a vzhled modelky a modelovat všechny outfity.

Malá rada: Oblečení si sice můžete odemknout i v této nabídce galerie, ale zábavnější je absolvovat překážkové dráhy. S každou novou etapou přibývají nové potraviny a překážky a je zábavné vymýšlet, co s nimi.

Kdy byla hra Body Race vydána poprvé?
Tato verze hry byla vydána 17. ledna 2022.

Kdo hru Body Race vytvořil?
Tuto hru vytvořila společnost Gismart.
Ovládání
Použijte svoji myš

Body Race Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.