Body Race

Slither.ioSlither.io Little Big SnakeLittle Big Snake Pencil RushPencil Rush Slap and RunSlap and Run Wormax.ioWormax.io SuperSpin.ioSuperSpin.io Superhex.ioSuperhex.io Bounce and CollectBounce and Collect Cheese LabCheese Lab Might & Magic ArmiesMight & Magic Armies Toilet RollToilet Roll Fall Down AdventureFall Down Adventure Angry Gran Up Up and AwayAngry Gran Up Up and Away JomJom JumpJomJom Jump Break Many BricksBreak Many Bricks Captain RogersCaptain Rogers Color Switch: ChallengesColor Switch: Challenges Slice Them All! 3DSlice Them All! 3D Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Mahjong TitansMahjong Titans Moto X3MMoto X3M Mahjong ConnectMahjong Connect Gorillaz TilesGorillaz Tiles Spider SolitaireSpider Solitaire Mahjong DimensionsMahjong Dimensions ImpostorImpostor Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Craftnite.ioCraftnite.io Fruit ConnectFruit Connect MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 BlocksBlocks Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Hole.ioHole.io Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 Pet ConnectPet Connect Garden TalesGarden Tales Fish Story 2Fish Story 2 Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Mergest KingdomMergest Kingdom Mahjong TowerMahjong Tower KrisMas MahjongKrisMas Mahjong
Body Race
3.9
47.574 hlasy
Body Race je 3D dovednostní hra, ve které můžete pomoci dívce překonat překážkovou dráhu plnou jídla a fitness vybavení. Snažte se co nejvíce přiblížit její cílové hmotnosti, abyste odemkli oblečení, které na ni čeká na konci dráhy. Cílová hmotnost se bude v každé úrovni lišit.

Jak se hra Body Race hraje?
V této hře s jídlem se cílová hmotnost dívky v jednotlivých bězích liší. Někdy potřebuje přibrat, aby se vešla do požadovaného oblečení, a jindy chce naopak zhubnout. Sbírejte správné předměty podél překážkové dráhy, abyste získali těžký nebo lehký terč v závislosti na cíli zobrazeném v pravém horním rohu obrazovky.

Dívka zhubne, když bude jíst okurky, rajčata a brokolici. Ale pokud je příliš hubená a potřebuje přibrat pár kilo, běžte raději k lahodným zmrzlinovým pohárům, hamburgerům a plnotučnému mléku.

Pokud chce shodit nějaké to kilo, měla by použít činky a balanční desky. Stejně tak by měla probíhat branami označenými aktivitami typu „Jdi do posilovny“. Když však potřebuje přibrat, aby se vešla do svého vysněného outfitu, můžete se zdravé zelenině vyhnout a místo toho vyměnit cvičení za zasloužený Netflix.

Galerie oblečení Body Race
Za každý dokončený závod se skleněný box stojící mezi vámi a dalším oblečením zvedne o kousek nahoru. Pokračujte, dokud nebude oblečení vaše. (Pokud jste netrpěliví, můžete také rozbít sklo a nový oděv si vzít hned...)

S každým vyhraným oblečením se dostanete do galerie oblečení. Přejeďte prstem po místnosti a prohlédněte si všechny skvělé, podivné a vtipné oblečky, které si můžete odemknout, i ty, které už máte. Krása je v očích diváka, takže můžete měnit váhu a vzhled modelky a modelovat všechny outfity.

Malá rada: Oblečení si sice můžete odemknout i v této nabídce galerie, ale zábavnější je absolvovat překážkové dráhy. S každou novou etapou přibývají nové potraviny a překážky a je zábavné vymýšlet, co s nimi.

Kdy byla hra Body Race vydána poprvé?
Tato verze hry byla vydána 17. ledna 2022.

Kdo hru Body Race vytvořil?
Tuto hru vytvořila společnost Gismart.
Ovládání
Použijte svoji myš