Pencil Rush
Little Big SnakeLittle Big Snake Slither.ioSlither.io Master GunMaster Gun Šmoulové: Skate RushŠmoulové: Skate Rush Body RaceBody Race Wormax.ioWormax.io SuperSpin.ioSuperSpin.io Superhex.ioSuperhex.io Wormsarena.ioWormsarena.io Cheese LabCheese Lab Bounce and CollectBounce and Collect Might & Magic ArmiesMight & Magic Armies Captain RogersCaptain Rogers JomJom JumpJomJom Jump Fall Down AdventureFall Down Adventure Egg FarmEgg Farm Angry Gran Up Up and AwayAngry Gran Up Up and Away Color Switch: ChallengesColor Switch: Challenges Dynamons 8Dynamons 8 Neon RiderNeon Rider Block PuzzleBlock Puzzle L.O.L Surprise Game ZoneL.O.L Surprise Game Zone Snake ClashSnake Clash Beggar ClickerBeggar Clicker Merge Brick BreakerMerge Brick Breaker CityMix SolitaireCityMix Solitaire Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Mahjong ConnectMahjong Connect Mahjong TitansMahjong Titans Gorillaz TilesGorillaz Tiles Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Block BlastBlock Blast MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Garden TalesGarden Tales Fruit ConnectFruit Connect Words of WondersWords of Wonders Moto X3MMoto X3M BlocksBlocks Mergest KingdomMergest Kingdom FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Pet ConnectPet Connect Mahjong TowerMahjong Tower Bubble Shooter World CupBubble Shooter World Cup Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Mahjong ClassicMahjong Classic

Pencil Rush

4.1
27.688 hlasy

Pencil Rush je dovednostní hra, ve které musíte sbírat barevné tužky na překážkové dráze. Dostaňte se do cíle s co největším počtem tužek a vypusťte je na plátno, abyste vytvořili řadu barevných uměleckých děl. Zaplňte uměleckou galerii svými obrazy a získejte mince a vylepšení.

Jak se hra Pencil Rush hraje?

Pencil Rush je omalovánka jako žádná jiná. Na začátku každého běhu máte jen hrstku tužek. Pohybujte se po překážkové dráze a zanechávejte za sebou duhovou stopu barevných čar. Po cestě můžete dotykem získat další tužky.

Zatímco se budete blížit k cíli, nasbírané tužky se budou postupně zkracovat. Pokud se zkrátí až na konec, zmizí. Proto si jich nasbírejte hodně.

Ztrátu tužek vám také způsobí narážení do kancelářských rostlin, hrnků, sešívaček, otáčejících se úhloměrů a dalších překážek. A všechny tužky, které při kličkování vlevo a vpravo posunete přes okraj plovoucí dráhy, se také ztratí. Cestou k cíli se snažte nasbírat a uchovat co nejvíce tužek.

Až dojdete na konec cesty, můžete pomocí tužek odhalit řadu pestrobarevných uměleckých děl. Tužkami střílejte na plátno a vybarvujte další a další části obrazu. Po dokončení se obraz objeví ve vaší umělecké galerii, kde mohou návštěvníci obdivovat vaše dílo.

Jak sbírat vylepšení ve hře Pencil Rush?

Během hry můžete sbírat tři hlavní vylepšení:

Počet tužek – toto vylepšení trvale přidá do sady jednu tužku navíc na začátku každého běhu.

Pevnost tužek – vaše tužky vydrží déle a méně se zkracují.

Síla malby – každá tužka přispěje při malování větším množstvím barev, což vám umožní rychleji dokončit umělecká díla.

Během běhu můžete také sbírat silnější Epické tužky. Najdete je na cestách. Na konci každého běhu se můžete rozhodnout, zda si je ponecháte, nebo ne.

V galerii si také budete moci odemknout nové rámy pro své obrazy. Ve stanovených intervalech si také můžete mezi jednotlivými běhy vyzvednout další peníze, když se v rohu tlačítka rozsvítí tlačítko pro výběr hotovosti.

Kdy byla hra Pencil Rush vydána poprvé?

Tato hra byla vydána 29. dubna 2021.

Kdo hru Pencil Rush vytvořil?

Tuto hru vytvořila společnost Gismart. Tento herní vývojář vytvořil také několik dalších populárních titulů, například Body Race a Color Galaxy.