Slither.io
Little Big SnakeLittle Big Snake Wormax.ioWormax.io Wormsarena.ioWormsarena.io Worms ZoneWorms Zone Worm Hunt - Snake Game IO ZoneWorm Hunt - Snake Game IO Zone Wormate.ioWormate.io SuperSpin.ioSuperSpin.io Slither BirdsSlither Birds Angry SnakesAngry Snakes Superhex.ioSuperhex.io Fish Stab Getting BigFish Stab Getting Big Might & Magic ArmiesMight & Magic Armies SnakeZSnakeZ Fall Down AdventureFall Down Adventure BrickZBrickZ Santa SnakeSanta Snake Master GunMaster Gun Color TunnelColor Tunnel Bubble Shooter Free 3Bubble Shooter Free 3 ASMR Nail TreatmentASMR Nail Treatment Infinite CraftInfinite Craft Obby Parkour UltimateObby Parkour Ultimate Heroes of Match 3Heroes of Match 3 Hyper KnightHyper Knight Home IslandHome Island Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Nose HospitalNose Hospital Gorillaz TilesGorillaz Tiles Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Block BlastBlock Blast Machine City BallsMachine City Balls Garden TalesGarden Tales MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Fruit ConnectFruit Connect Craftnite.ioCraftnite.io Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Words of WondersWords of Wonders BlocksBlocks Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Mahjong TowerMahjong Tower Penalty Shooters 2Penalty Shooters 2

Slither.io

4.1
247.778 hlasy

Slither.io je hadí hra se svítícími červy. Sbírejte lesklé orby, které vám umožní růst a stoupat v žebříčku. Nejvýživnější potravou jsou ovšem jiní hadi. Porazte tedy své soupeře v aréně a zlikvidujte jejich červy, abyste získali jejich energii.

Jak se hraje Slither.io?

V této hře .io můžete procházet arénou pro více hráčů a sbírat zářivé koule. S každým snědeným orbem se váš had o něco prodlouží a zesílí. Ostatní hráče můžete porazit tak, že se kolem nich proplížíte a donutíte je narazit hlavou do těla vašeho svítícího červa. Druhý červ pak exploduje do řetězce jasně zářících koulí energie, které můžete sebrat.

Jak můžete zvýšit svoji rychlost ve hře Slither.io?

Při útoku na ostatní hráče nebo když chcete utéct soupeři, zvýšíte rychlost podržením stisknutého tlačítka myši nebo tlačítka nahoru. U zařízení s dotykovým displejem klepněte dvakrát na displej a podržte. Dávejte si však pozor, protože zvýšením rychlosti zkracujete délku svého hada.

Jak změníte hada ve hře Slither.io?

Klepnutím na „Change Skin“ v levém dolním rohu hlavní nabídky si můžete vybrat jiného hada. Poté si můžete vybrat kůži nebo si vytvořit vlastního hada klepnutím na ikonu „Build a Slither“ v pravém dolním rohu.

Jak vyhrát ve hře Slither.io? - Tipy a triky

Hlídejte si mapu – v dolním rohu obrazovky je zobrazená mapa v reálném čase, která ukazuje, kde se nacházíte. Většina orbů se nachází uprostřed, na okrajích jich najdete méně.

Spěchejte, jen když je to nutné – jak jsme již zmínili výše, zvyšování rychlosti není zadarmo. Abyste se vyhnuli zbytečnému zkracování, zvyšujte rychlost, jen když je to skutečně potřebné a když zisk ospravedlňuje náklady.

Ochranné obtočení – v této hře se můžete obtočit kolem vlastního těla, využijte to ke svému prospěchu. Pokud uvidíte řetězec velkých žetonů, které upustil poražený hráč, obtočte se kolem nich, abyste zabránili ostatním, aby vám je sebrali. Svinutím se také můžete chránit.

Chyťte své soupeře do pasti – jakmile trochu narostete, můžete použít své červí tělo k chycení jiných hráčů do pasti a zmáčknutí, takže nebudou mít kam utéct.

Nenechte se provokovat agresivními hráči – když narostete, může se stát, že někteří menší hráči na vás budou agresivně útočit. Ostatně, nemají co ztratit a mohou hodně získat. Nenechte se vyprovokovat. Malí agresivní hráči se budou snažit využít vaší velikosti rychlým protiútokem, ale mohou se snadno stát neopatrnými a narazit. Zůstaňte v klidu a využívejte svinutí ke své ochraně.

Vyhněte se horečnému sbírání žetonů – když zemře velký had, mnoho hráčů spěchá k žetonům. Buďte opatrní a nevrhejte se do davu, pokud výhody nepřevažují nad rizikem. Tyto shluky často končí smrtí mnoha červů. Kromě toho, pokud jste velký červ, může se stát, že na vás najednou zaútočí celá řada rychlých a agresivních malých hadů.

Jsou hráči ve hře Slither.io reální?

Ano, hráči v této originální verzi Slither.io jsou reální a živí lidé. Protože se však jedná o populární titul, najdete na internetu spoustu napodobenin a tyto napodobeniny často obsahují spíše boty než skutečné hráče.

Proč se mi Slither.io zpožďuje?

Když se hra Slither.io stala v roce 2016 přes noc hitem, bylo zpoždění velkým problémem. V současné době je hra velmi stabilní a problémy se zpožďováním související s přetíženými servery byly odstraněny. Tehdy však vývojáři hry jednoduše nepředpokládali její prudký nárůst popularity a zpočátku měli problémy udržet krok s poptávkou. Hráči dokonce vyvinuli chytré útočné styly, které využívaly tendence hry ke zpožďování!

Někteří hráči však občas mohou zaznamenat jiný typ zpožďování, takzvané grafické zpoždění. Pokud se hra zpomalí, když narazíte na více hadů, zejména při zvyšování rychlosti, víte, že máte co do činění s grafickým zpožděním. Příčinou není hra samotná, ale to, že váš telefon, tablet nebo počítač není dostatečně výkonný na to, aby na něm hra běžela při plném výkonu.

Kdy byla hra Slither.io vydána?

Původní datum vydání této hry je březen 2016.

Kdo je autorem Slither.io?

Hru Slither.io vytvořil vývojář Steve Howse, který je také autorem řady jiných her, například Circle Push a Flappy 2048 Extreme. Howse se přestěhoval do Michiganu a k vytvoření Slither.io ho inspiroval úspěch hry Agar.io. Tou dobou byl Howse nezávislým vývojářem her, který měl co dělat, aby zaplatil nájem. Úspěch hry Slither.io, která v době svého největšího rozmachu vydělávala 100 tisíc dolarů denně, zcela změnil jeho život.

Ovládání
Použijte svoji myš
Použijte klávesy se šipkami