Hole.io
Craftnite.ioCraftnite.io Tanko.ioTanko.io CrazySteve.ioCrazySteve.io Ghost Fight IOGhost Fight IO ImpostorImpostor Vortex 9Vortex 9 Goodgame EmpireGoodgame Empire Stumble Boy MatchStumble Boy Match Clash of ArmourClash of Armour Tank FuryTank Fury State.io - Conquer the WorldState.io - Conquer the World Surviv.ioSurviv.io Starblast.ioStarblast.io Tanki OnlineTanki Online Catac.IOCatac.IO DarkorbitDarkorbit Color GalaxyColor Galaxy KlondikeKlondike Bubble Shooter Free 3Bubble Shooter Free 3 ASMR Nail TreatmentASMR Nail Treatment Infinite CraftInfinite Craft Obby Parkour UltimateObby Parkour Ultimate Heroes of Match 3Heroes of Match 3 Hyper KnightHyper Knight Home IslandHome Island Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Nose HospitalNose Hospital Gorillaz TilesGorillaz Tiles Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Block BlastBlock Blast

Hole.io

4.1
142.530 hlasy

Hole.io je zábavná hra pro více hráčů, ve které můžete jako myslící černá díra pohltit celá města. Začněte v malém a postupujte od lidí a dopravních kuželů k autům, stromům, domům, a dokonce k obrovským budovám a hradům. Nyní rozšířeno o spoustu dalších map měst!

Jak se Hole.io hraje?

V této úžasné hře .io ovládáte malou černou díru, která se objevila v náhodném městě někde na světě. Vaším cílem je co nejvíce se zvětšit tím, že nasajete vše, na co můžete působit dostatečnou gravitační silou.

Čím více konzumujete, tím jste větší. Jak budete růst, zviditelní se i další části mapy. Můžete také požírat ostatní hráče, pokud jsou menší než vy. Tím získáte body navíc a na pět sekund je omráčíte.

Zničte osady a města v éře Vikingů, feudálního Japonska nebo středověkého Německa. Zničte pirátský ostrov pokladů nebo zpustošte Divoký západ. Můžete také cestovat v čase a procházet moderním městem, futuristickým sci-fi světem, postapokalyptickou pekelnou krajinou a mnoha dalšími nápaditými prostředími!

Rozpoutejte naprostý chaos a odemkněte všechny dostupné skiny a úžasně podrobné mapy úrovní! Tato oblíbená hra se bude i nadále rozšiřovat a vylepšovat, takže se sem vraťte a zkontrolujte aktualizace.

Jaké jsou dobré tipy a triky pro hraní Hole.io?


Vyhýbejte se ostatním hráčům na začátku
Na začátku hry je nejlepší držet se dál od ostatních hráčů. Položky, které mohou menší hráči nasát, jsou omezené, takže boj o potravu je velký. Mohlo by se stát, že budete zaostávat za ostatními hráči a budete muset bojovat o zbytky. Místo toho se poohlédněte po místech, jako jsou parky, zahrady a dvory, kde bývá spousta malých rostlin, kompaktních balíků sena a dalších drobných předmětů, které můžete rychle zkonzumovat.

Větší neznamená vždy lepší
Jakmile se zvětšíte, je lákavé pokusit se o mnohem větší položky. Větší položky sice přinášejí více růstových bodů, ale často je obtížnější je vysát. Snadno můžete špatně odhadnout velikost předmětů a vysoké konstrukce se mohou převrátit na bok a uvěznit vás. Časté polykání většího množství menších předmětů najednou vede k rychlejšímu růstu.

K vtažení větších předmětů použijte gravitaci
V této fyzikálně založené hře však budete moci v případě potřeby spolknout větší předměty pomocí gravitace. V některých případech se můžete k předmětům, jako jsou brány, přibližovat pomaleji z jedné strany a podélně je posouvat, čímž je překlopíte. Někdy zpomalení pomůže zabránit tomu, aby se vysoké předměty převrátily a zachytily.

Dokud to neskončí, není konec
Pokud vás sežere jiný hráč, neztrácejte čas. Možná nebudete moci nic jíst, ale stále se můžete pohybovat. Během doby potřebné k oživení se pohybujte a využijte těchto drahocenných vteřin k vyhledání strategického místa pro respawn.

Kdy byla hra Hole.io poprvé zveřejněna?

Tato hra byla poprvé vydána pro Android a iOS v červnu 2018. O měsíc později, v červenci 2018, byla vydána jako online hra pro prohlížeč.

Kdo hru Hole.io vytvořil?

Tuto hru vytvořilo herní studio Voodoo.

Ovládání
Použijte svoji myš