Fireboy and Watergirl 5: Elements
Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Aztec AdventureAztec Adventure Money MoversMoney Movers Money Movers 3Money Movers 3 Jim Loves MaryJim Loves Mary Money Movers 2Money Movers 2 Jim Loves Mary 2Jim Loves Mary 2 The Last SurvivorsThe Last Survivors Red and Blue Stickman 2Red and Blue Stickman 2 Ghost WiperGhost Wiper Red Ball 4 Volume 2Red Ball 4 Volume 2 Nut RushNut Rush Snail Bob 6 Winter StorySnail Bob 6 Winter Story Thrill Rush 3Thrill Rush 3 Mr RacerMr Racer Fish Story 3Fish Story 3 Delicious Emilys New Beginning Valentines EditionDelicious Emilys New Beginning Valentines Edition Hotel ManagerHotel Manager Vega Mix: Fairy TownVega Mix: Fairy Town Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Gorillaz TilesGorillaz Tiles Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire ImpostorImpostor Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Craftnite.ioCraftnite.io Garden TalesGarden Tales BlocksBlocks Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Fruit ConnectFruit Connect Master GunMaster Gun MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Words of WondersWords of Wonders Block BlastBlock Blast Pet ConnectPet Connect ASMR Stye TreatmentASMR Stye Treatment Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Mahjong TowerMahjong Tower Love Tester 3Love Tester 3 KrisMas MahjongKrisMas Mahjong

Fireboy and Watergirl 5: Elements

4.1
210.865 hlasy

Fireboy and Watergirl 5: Elements je pátým dílem oblíbené série platformovek. V tomto díle oba hrdinové prozkoumávají řadu chrámů, včetně Chrámu ohně a Chrámu vody. Pomozte jim společně dosáhnout východu.

Jak se hraje hra Fireboy and Watergirl 5: Elements?

V této kooperativní adventuře musíte pomoci dvěma hrdinům pracovat jako tým. Fireboy a Watergirl se vydají na průzkum řady chrámů. Fireboy může procházet lávou, ale nesmí se dotknout vody. Může sbírat červené drahokamy. Watergirl může procházet vodou, ale nesmí se dotknout lávy. Může sbírat modré drahokamy.

Obě postavy se musí držet dál od zeleného slizu. Posbírejte všechny drahokamy a přiveďte každou postavu k příslušnému východu: Fireboy musí jít ke dveřím s červeným symbolem Marsu a Watergirl musí jít ke dveřím s modrým symbolem Venuše.

Úrovně můžete dokončit, pouze pokud se obě postavy dostanou bezpečně k východu. Fireboy ani Watergirl neprojdou dveřmi, dokud ten druhý nedojde ke svým vlastním únikovým dveřím.

Co je nového ve hře Fireboy and Watergirl 5: Elements?

Některé levely budou obsahovat prvky, které poznáte z předchozích dílů série Fireboy and Watergirl, například nové puzzle úrovně Světelného chrámu, Ledového chrámu a Křišťálového chrámu.

Nové jsou i další chrámy živlů, například Chrám ohně, kde se může snadno pohybovat Ohnivý chlapec, a Chrám vody, kde se může volně pohybovat Watergirl. V Ohnivém chrámu bude Watergirl potřebovat velkou pomoc, aby se vyhnula lávě, která je pro ni smrtelně nebezpečná. Ve Vodním chrámu bude muset pomoci Fireboyovi dostat se bezpečnou cestou kolem vody.

Je Fireboy and Watergirl 5: Elements hra pro dva hráče?

Tato hra je určena pro dva hráče, ale můžete ji hrát i sami. V místních hrách pro dva hráče můžete sdílet klávesnici s kamarádem. Jeden z vás ovládá Fireboye a druhý hráč pohybuje Watergirl po jednotlivých levelech. Obě postavy však můžete přesouvat i sami, jednu po druhé nebo současně.

Abyste obě postavy bezpečně dostali k východu, musíte jim pomoci spolupracovat. Podržte stisknutá tlačítka, abyste si navzájem otevřeli dveře nebo aktivovali výtahy. Když obě postavy musí projít stejnými dveřmi, hledejte krabice nebo dělové koule k zatížení tlačítek.

Otáčením páček můžete otevírat dveře nebo posouvat plošiny z cesty. Ovládejte světelné paprsky, tepelné paprsky, mrazivé paprsky a další zábavné prvky těchto plošinových puzzlových levelů k otevírání průchodů a dovedení obou postav do cíle.

Existují tipy a triky pro hru Fireboy and Watergirl 5: Elements?

Tlačítka, páčky, trámy a portály jsou barevně označeny, takže se pozorně dívejte, abyste rozpoznali každou odpovídající sadu. V tomto díle se Fireboy a Watergirl mohou pohybovat i daleko od sebe. Nedělejte si starosti s přesunem za okraje obrazovky. Displej se přizpůsobí tak, aby byly vidět obě postavy. Je to skvělá funkce, která je v tomto díle nová.

Některé úrovně jsou časově omezené, takže abyste splnili všechny cíle, musíte je dokončit rychle. Pokud se vám nedaří projít časově omezenými úrovněmi dostatečně rychle, zkuste hrát hru společně s kamarádem. Překážky překonáte rychleji a efektivněji, pokud se každý z vás může plně soustředit na jednu postavu.

Kolik je vlastně her Fireboy a Watergirl?

V současné době jsou v oficiální sérii následující hry Fireboy a Watergirl:

Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple
Fireboy and Watergirl 2: Light Temple
Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple
Fireboy and Watergirl 4: Crystal Temple
Fireboy and Watergirl 5: Elements
Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

Kdy vyšla hra Fireboy and Watergirl 5: Elements?

Na rozdíl od předchozích dílů série Fireboy and Watergirl nebyl tento titul nikdy vydán jako flashová hra. Hra se poprvé objevila jako titul HTML5 14. ledna 2019.

Kdo vytvořil hru Fireboy and Watergirl 5: Elements?

Tuto hru vytvořil vývojář Oslo Albet.

Ovládání
Player 1
Použijte klávesy WASD
Player 2
Použijte klávesy se šipkami