Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Aztec AdventureAztec Adventure Money Movers 3Money Movers 3 Money MoversMoney Movers The Last SurvivorsThe Last Survivors Money Movers 2Money Movers 2 Ghost WiperGhost Wiper Nut RushNut Rush Thrill Rush 3Thrill Rush 3 Snail Bob 6 Winter StorySnail Bob 6 Winter Story Bomb It 5Bomb It 5 Snail Bob 8Snail Bob 8 Cheese LabCheese Lab Jimbo JumpJimbo Jump Giant Rush!Giant Rush! Nine BlocksNine Blocks Winx Club: Dress upWinx Club: Dress up Raid Heroes: Total WarRaid Heroes: Total War Classic Solitaire BlueClassic Solitaire Blue Mr Noob Hook HeroMr Noob Hook Hero Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Mahjong TitansMahjong Titans Moto X3MMoto X3M Mahjong ConnectMahjong Connect Mahjong DimensionsMahjong Dimensions ImpostorImpostor Gorillaz TilesGorillaz Tiles Spider SolitaireSpider Solitaire Body RaceBody Race Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Garden Tales 3Garden Tales 3 Fruit ConnectFruit Connect Mergest KingdomMergest Kingdom Slither.ioSlither.io BlocksBlocks Craftnite.ioCraftnite.io Garden TalesGarden Tales Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Hole.ioHole.io Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 Sand Sort PuzzleSand Sort Puzzle Pet ConnectPet Connect Mahjong TowerMahjong Tower FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Crazy Stunt Cars MultiplayerCrazy Stunt Cars Multiplayer Candy RiddlesCandy Riddles Forest MatchForest Match Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Little Big SnakeLittle Big Snake Bubble Shooter HDBubble Shooter HD TicToc KPOP FashionTicToc KPOP Fashion Chain Cube: 2048Chain Cube: 2048 Yummy Tales 2Yummy Tales 2 Cars: Lightning SpeedCars: Lightning Speed
Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales
3.9
28.366 hlasy
Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales je šestým dílem oblíbené série dobrodružných her. Proveďte elementální hrdiny novým chrámem. Tentokrát mají nečekané pomocníky: malé svítící víly, které hrdinům pomáhají ovládat tajné mechanismy starobylé budovy.

Jak se hraje hra Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales?
V této platformní hře musíte provést dva hrdiny chrámem obývaným malými vílami. Obě postavy budou muset spolupracovat, aby překonaly všechny překážky a dostaly se k východu. Jsou zde dva východy: jeden pro Fireboye a jeden pro Watergirl. Barvy a symboly ukazují, která postava se musí dostat ke kterým dveřím.

K dokončení levelů se obě postavy musí dostat k východu. Pokud zemře jedna z postav, zemře i druhá Tuto hru můžete hrát sami a ovládat obě postavy, ale můžete také sdílet klávesnici s kamarádem a užít si hru jako lokální pro dva hráče. 

Oheň a voda se nemíchají, takže se ujistěte, že se každý hrdina drží svého živlu. Fireboy může procházet lávovými jezírky, ale pokud se dotkne vody, zemře. Watergirl může procházet vodou, ale je zranitelná ohněm a lávou. Ani jedna z postav se nesmí zeleného slizu dotknout – je toxický!

Abyste dokončili každý level, musí Fireboy a Watergirl posbírat červené, modré a bílé drahokamy, které jsou rozesety v každé komnatě chrámu. Watergirl může sbírat modré a Fireboy červené. Obě postavy mohou sbírat bílé diamanty.

Jak fungují víly ve hře Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales?
Jak bylo zmíněno výše, tato hrdinská dvojka bude mít na této cestě pomoc. Víly vypadají jako malé světelné tečky. Můžete na ně klepnout myší a tažením je přesouvat po úrovni. 

Víly mohou ovládat páky a pomocí své vílí záře pohánět dveře a výtahy Naražením do páček posunete přepínače doprava nebo doleva. Pokud víly navedete k energetickým zařízením, mohou aktivovat starobylou technologii chrámu.

Energetická zařízení jsou barevně označena, takže se často musíte pohybovat po celom levelu, abyste našli tu správnou vílu pro ovládání jednotlivých zásuvek. Jedinou výjimkou jsou bílé víly. Protože spektrum bílého světla obsahuje všechny barvy, mohou tyto víly ovládat jakékoli energetické zařízení. 

Jaké jsou nejlepší tipy a triky na výhru hry Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales?
Úrovně s přísným časovým limitem jsou nejnáročnější, zejména když hrajete sami a musíte ovládat všechny postavy včetně víl. Hru pravděpodobně zvládnete v lepším čase, pokud se o klávesnici podělíte s jedním z přátel, takže se každý z vás bude moci soustředit na jednu postavu. Můžete dokonce pověřit třetího kamaráda, aby převzal kontrolu nad myší a přesunul víly na správné místo.

To samozřejmě vyžaduje určitou praxi a dobrou komunikaci. Zkuste si zahrát několik cvičných kol, abyste se naučili efektivně spolupracovat. Stojí to za tu snahu, pokud chcete splnit cíle levelu v každé časové etapě. V této sérii jde především o týmovou práci.

Kolik her obsahuje série Fireboy a Watergirl?
V současné době se jedná o šest titulů, které patří do oficiální série Fireboy and Watergirl:

Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple
Fireboy and Watergirl 2: Light Temple
Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple
Fireboy and Watergirl 4: Crystal Temple
Fireboy and Watergirl 5: Elements
Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

Hledáte podobné hry?
Pokud jste dohráli všechny díly Fireboy and Watergirl a hraní tohoto typu plošinových logických her vás opravdu bavilo, vyzkoušejte také oblíbené hry Bob the Robber

Pokud hledáte kooperativní plošinovku pro dva hráče, podívejte se na dobrodružný útěk z vězení ve hrách Money Movers.

Kdy byla hra Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales vydána?
Tento titul byl poprvé vydán 6. října 2021.

Kdo hru Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales vytvořil?
Tuto hru vyvinula společnost Oslo Albet (pod názvem SeptiManiac).
Ovládání
Player 1
Použijte klávesy WASD
Player 2
Použijte klávesy se šipkami

Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.