Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales
Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Aztec AdventureAztec Adventure Jim Loves MaryJim Loves Mary Money Movers 3Money Movers 3 Money MoversMoney Movers Jim Loves Mary 2Jim Loves Mary 2 Money Movers 2Money Movers 2 The Last SurvivorsThe Last Survivors Ghost WiperGhost Wiper Red Ball 4 Volume 2Red Ball 4 Volume 2 Nut RushNut Rush Thrill Rush 3Thrill Rush 3 Snail Bob 6 Winter StorySnail Bob 6 Winter Story Bomb It 5Bomb It 5 Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Gorillaz TilesGorillaz Tiles Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai ImpostorImpostor Craftnite.ioCraftnite.io MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fruit ConnectFruit Connect Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire BlocksBlocks Words of WonderWords of Wonder Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Garden TalesGarden Tales Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Pet ConnectPet Connect Vega Mix 2: Mystery Of IslandVega Mix 2: Mystery Of Island Mergest KingdomMergest Kingdom Tile Guru Match FunTile Guru Match Fun Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Mahjong TowerMahjong Tower Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 KrisMas MahjongKrisMas Mahjong Hole.ioHole.io You vs 100 Skibidi ToiletsYou vs 100 Skibidi Toilets Bubble Shooter World CupBubble Shooter World Cup

Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

3.9
69.917 hlasy

Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales je šestým dílem oblíbené série dobrodružných her. Proveďte elementální hrdiny novým chrámem. Tentokrát mají nečekané pomocníky: malé svítící víly, které hrdinům pomáhají ovládat tajné mechanismy starobylé budovy.

Jak se hraje hra Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales?

V této platformní hře musíte provést dva hrdiny chrámem obývaným malými vílami. Obě postavy budou muset spolupracovat, aby překonaly všechny překážky a dostaly se k východu. Jsou zde dva východy: jeden pro Fireboye a jeden pro Watergirl. Barvy a symboly ukazují, která postava se musí dostat ke kterým dveřím.

K dokončení levelů se obě postavy musí dostat k východu. Pokud zemře jedna z postav, zemře i druhá Tuto hru můžete hrát sami a ovládat obě postavy, ale můžete také sdílet klávesnici s kamarádem a užít si hru jako lokální pro dva hráče. 

Oheň a voda se nemíchají, takže se ujistěte, že se každý hrdina drží svého živlu. Fireboy může procházet lávovými jezírky, ale pokud se dotkne vody, zemře. Watergirl může procházet vodou, ale je zranitelná ohněm a lávou. Ani jedna z postav se nesmí zeleného slizu dotknout – je toxický!

Abyste dokončili každý level, musí Fireboy a Watergirl posbírat červené, modré a bílé drahokamy, které jsou rozesety v každé komnatě chrámu. Watergirl může sbírat modré a Fireboy červené. Obě postavy mohou sbírat bílé diamanty.

Jak fungují víly ve hře Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales?

Jak bylo zmíněno výše, tato hrdinská dvojka bude mít na této cestě pomoc. Víly vypadají jako malé světelné tečky. Můžete na ně klepnout myší a tažením je přesouvat po úrovni. 

Víly mohou ovládat páky a pomocí své vílí záře pohánět dveře a výtahy Naražením do páček posunete přepínače doprava nebo doleva. Pokud víly navedete k energetickým zařízením, mohou aktivovat starobylou technologii chrámu.

Energetická zařízení jsou barevně označena, takže se často musíte pohybovat po celom levelu, abyste našli tu správnou vílu pro ovládání jednotlivých zásuvek. Jedinou výjimkou jsou bílé víly. Protože spektrum bílého světla obsahuje všechny barvy, mohou tyto víly ovládat jakékoli energetické zařízení. 

Jaké jsou nejlepší tipy a triky na výhru hry Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales?

Úrovně s přísným časovým limitem jsou nejnáročnější, zejména když hrajete sami a musíte ovládat všechny postavy včetně víl. Hru pravděpodobně zvládnete v lepším čase, pokud se o klávesnici podělíte s jedním z přátel, takže se každý z vás bude moci soustředit na jednu postavu. Můžete dokonce pověřit třetího kamaráda, aby převzal kontrolu nad myší a přesunul víly na správné místo.

To samozřejmě vyžaduje určitou praxi a dobrou komunikaci. Zkuste si zahrát několik cvičných kol, abyste se naučili efektivně spolupracovat. Stojí to za tu snahu, pokud chcete splnit cíle levelu v každé časové etapě. V této sérii jde především o týmovou práci.

Kolik her obsahuje série Fireboy a Watergirl?

V současné době se jedná o šest titulů, které patří do oficiální série Fireboy and Watergirl:

Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple
Fireboy and Watergirl 2: Light Temple
Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple
Fireboy and Watergirl 4: Crystal Temple
Fireboy and Watergirl 5: Elements
Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

Hledáte podobné hry?

Pokud jste dohráli všechny díly Fireboy and Watergirl a hraní tohoto typu plošinových logických her vás opravdu bavilo, vyzkoušejte také oblíbené hry Bob the Robber

Pokud hledáte kooperativní plošinovku pro dva hráče, podívejte se na dobrodružný útěk z vězení ve hrách Money Movers.

Kdy byla hra Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales vydána?

Tento titul byl poprvé vydán 6. října 2021.

Kdo hru Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales vytvořil?

Tuto hru vyvinula společnost Oslo Albet (pod názvem SeptiManiac).

Ovládání
Player 1
Použijte klávesy WASD
Player 2
Použijte klávesy se šipkami