Informace o hře

4 / 5 (76510 hlasy)
Popis
Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple je kooperativní adventura v oblíbené sérii plošinovek pro dva hráče. V této epizodě zkoumají Fireboy a Watergirl chrám v chladné a ledové polární oblasti. Proveďte oba hrdiny sněhovými závějemi a najděte východ.

Jak se hraje hra Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple?
V této plošinovce musí oba hrdinové posbírat drahokamy a otevřít dveře do další komnaty chrámu. Dokončete levely a najděte cestu ven. Aby se obě postavy dostaly k východu, musí spolupracovat na aktivaci pohyblivých plošin a vzájemném otevírání dveří.

Tuto hru můžete hrát sami nebo sdílet klávesnici s kamarádem a spolupracovat. K dokončení levelů se obě postavy musí dostat k východu. Jejich osudy jsou propojené, takže pokud jedna postava zemře, hra končí i pro druhého hrdinu: oba budou muset daný level opakovat.

Strategie: Jak spolupracují Fireboy a Watergirl?
K dokončení levelů musí hráč (hráči) chytře využívat doplňkové schopnosti jednotlivých hrdinů. Fireboy se nemůže dotknout vodní nádrže, ale může procházet lávou. Watergirl se nemůže dotknout lávy, ale může procházet vodou. Ani jedna z postav nepřežije dotek toxického zeleného slizu.

Watergirl může sbírat modré drahokamy, ale prochází červenými, a Fireboy sice nemůže sbírat modré drahokamy, ale může sbírat červené. Obě postavy mohou brát bílé drahokamy. K otevření východu budete potřebovat všechny drahokamy.

Jaké jsou zvláštnosti Ledového chrámu ve hře Fireboy and Watergirl 3?
The Ice Temple has some special features. Zaprvé, v celém chrámu jsou sněhové závěje a zledovatělá místa. Led a sníh působí na oba hrdiny odlišně. Watergirl přimrzají nohy ke sněhu a může se pohybovat jen pomalu. Díky tomu však může snadno šplhat po kluzkých svazích.

Fireboy po sněhu a ledu klouže. Umí se rychle pohybovat, ale protože mu neustále podkluzují nohy, nemůže šplhat po zasněžených svazích jako Watergirl. Žádná z postav nemůže skákat, když stojí na sněhu nebo ledu!

Je zde také několik ledových a tepelných paprsků. Hrdinové mohou mačkat barevná tlačítka a přepínat spínače, aby tyto paprsky nasměrovali do bazénů s vodou. Ledové paprsky zmrazí vodu a tepelné paprsky led rozmrazí.

Kolik je vlastně her Fireboy a Watergirl?
V současné době patří do oficiální herní série Fireboy and Watergirl:

Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple
Fireboy and Watergirl 2: Light Temple
Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple
Fireboy and Watergirl 4: Crystal Temple
Fireboy and Watergirl 5: Elements
Fireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

Kdy byla hra Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple vydána poprvé?
Datum vydání původní flashové verze této hry bylo 5. dubna 2012. Aktuální aktualizace hry ve formátu HTML5 byla vydána 5. září 2018.

Kdo vytvořil hru Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple?
Tuto hru vytvořili herní vývojáři Oslo Albeit a Jan Villanueva.
Ovládání
Player 1
Použijte klávesy WASD
Player 2
Použijte klávesy se šipkami

Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.