Forest Match
Forest Match 2Forest Match 2 Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Treasures of the Mystic SeaTreasures of the Mystic Sea Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Vega Mix: Fairy TownVega Mix: Fairy Town Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Garden Tales 3Garden Tales 3 Skydom ReforgedSkydom Reforged Garden Tales 4Garden Tales 4 Yummy TalesYummy Tales Yummy Tales 2Yummy Tales 2 Heroes of Match 3Heroes of Match 3 Candy Rain 8Candy Rain 8 Garden BloomGarden Bloom Candy Rain 7Candy Rain 7 Home MakeoverHome Makeover Cookie Crush ChristmasCookie Crush Christmas Bug MatchBug Match Bubble Shooter Free 3Bubble Shooter Free 3 ASMR Nail TreatmentASMR Nail Treatment Infinite CraftInfinite Craft Obby Parkour UltimateObby Parkour Ultimate Hyper KnightHyper Knight Home IslandHome Island Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Nose HospitalNose Hospital Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Gorillaz TilesGorillaz Tiles Spider SolitaireSpider Solitaire ImpostorImpostor Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Block BlastBlock Blast Machine City BallsMachine City Balls Garden TalesGarden Tales MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Fruit ConnectFruit Connect Craftnite.ioCraftnite.io Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Words of WondersWords of Wonders BlocksBlocks Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Mahjong TowerMahjong Tower Penalty Shooters 2Penalty Shooters 2 Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales

Forest Match

3.7
16.486 hlasy

Forest Match je hra typu match-3 s krásnou grafikou a rozsáhlou mapou úrovní. Skládejte hádanky a získávejte body a hvězdičky a postupujte po cestě k cíli. Prohoďte symboly a seřaďte tři stejné, abyste vytvořili shodu.

Jak se hraje Forest Match?

V této hře bejeweled můžete prohodit dv+ sousední položky a přesunout ovoce, květiny a houby po hrací ploše. Cílem je seřadit tři nebo více stejných předmětů. Položky však můžete prohodit pouze v případě, že dojde ke shodě. V opačném případě se jednoduše vrátí na svou původní pozici na hrací ploše.

Abyste dokončili každou úroveň, musíte posbírat nebo odstranit určité položky. V horní části každé úrovně vidíte, které ikony budete potřebovat ke splnění cílů úrovně. Sbírejte sladké bobule, odstraňujte mech a otevírejte truhly s poklady. 

Pokud zkombinujete více než 3 položky najednou, získáte jednu z několika bomb. Po seřazení čtyř položek se objeví ikona výbušniny, která může vymazat celý řádek nebo sloupec. Tyto položky poznáte podle svítícího bílého kroužku, který je obepíná. Orientace kroužku udává směr výbuchu.

Větší kombinace vyústí v ještě silnější bomby, včetně duhového drtiče. Pokud tento symbol zkombinujete s jakoukoli jinou položkou na hrací ploše, odstraní se tak všechny stejné položky. Skvělý způsob, jak rychle shromáždit položky!

Strategie Forest Match: Jak získáte hvězdičky navíc?

Získávání hvězdiček je důležité. Hvězdičky vám umožní nejen otevřít truhly s pokladem, které jsou rozesety po mapě úrovně, ale budete je potřebovat i k otevření bran, na které narazíte na cestě. Hvězdičky můžete získat, když nasbíráte hodně bodů. Není to vždy snadné, ale existuje na to trik:

V každé úrovni máte omezený počet tahů. Všechny tahy, které vám zbývají po splnění cíle (cílů) úrovně, se přemění na bomby a náhodně spadnou na hrací plochu. Všechny se spustí najednou a s trochou štěstí vám výsledná kaskáda přinese dostatek bonusových bodů, abyste naplnili svůj ukazatel skóre až na tříhvězdičkovou hranici!

Kdy byla hra Forest Match vydána poprvé?

Aktuální verze této hry byla vydána 22. února 2018.

Kdo hru Forest Match vytvořil?

Tuto hru vyvinula společnost Softgames.

Ovládání
Použijte svoji myš