Forest Match 2
Treasures of the Mystic SeaTreasures of the Mystic Sea Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Vega Mix: Fairy TownVega Mix: Fairy Town Skydom ReforgedSkydom Reforged Forest MatchForest Match Garden Tales 3Garden Tales 3 Garden Tales 4Garden Tales 4 Yummy TalesYummy Tales Candy Rain 8Candy Rain 8 Heroes of Match 3Heroes of Match 3 Yummy Tales 2Yummy Tales 2 Garden BloomGarden Bloom Candy Rain 7Candy Rain 7 Cookie Crush 4Cookie Crush 4 Jewel of AtlantisJewel of Atlantis Bug MatchBug Match Dynamons 8Dynamons 8 Neon RiderNeon Rider Block PuzzleBlock Puzzle L.O.L Surprise Game ZoneL.O.L Surprise Game Zone Snake ClashSnake Clash Beggar ClickerBeggar Clicker Merge Brick BreakerMerge Brick Breaker CityMix SolitaireCityMix Solitaire Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Mahjong ConnectMahjong Connect Mahjong TitansMahjong Titans Gorillaz TilesGorillaz Tiles Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Block BlastBlock Blast Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Fruit ConnectFruit Connect Toilet PinToilet Pin Garden TalesGarden Tales Words of WondersWords of Wonders Moto X3MMoto X3M BlocksBlocks FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Mergest KingdomMergest Kingdom Pet ConnectPet Connect Bubble Shooter World CupBubble Shooter World Cup Mahjong TowerMahjong Tower Mahjong ClassicMahjong Classic

Forest Match 2

3.6
4.216 hlasy

Forest Match 2 je hra typu match-3 a pokračování oblíbené hry Forest Match. Vyměňujte ikony a vytvářejte řady a sloupce po třech nebo více stejných ikonách. Sbírejte ikony a vyškrtávejte je ze seznamu úkolů, abyste dokončili každou úroveň.

Jak se Forest Match 2 hraje?

Tato hra bejeweled obsahuje věci, které můžete najít v lese, jako jsou malé houby, bobule, květiny a čtyřlístky. Vyměňujte předměty na tabuli a rovnejte stejné předměty do řady. Předměty na sousedních čtvercích lze vyměňovat, pokud každý tah vytvoří řadu nebo sloupec alespoň tří stejných obrázků.

Platné kombinace se objeví a na prázdná místa spadnou nové položky. Vlevo od herní plochy uvidíte oranžový panel. Na tomto panelu se zobrazí, které předměty je třeba sebrat a kolik tahů vám zbývá ke splnění tohoto úkolu. Každá položka, kterou jste vyskočili, bude ze seznamu vyškrtnuta, dokud nebudete hotovi nebo dokud vám nedojdou tahy. Pokud vám dojdou tahy před dokončením, budete muset začít úroveň znovu.

V průběhu hraní se objevují nové herní prvky, například zamčené a zmrzlé kameny nebo poklady, které je třeba sbírat. Spouštějte předměty do spodní řady a sbírejte je, odstraňujte hlínu a mech, odlamujte led a mnoho dalšího!

Tipy a triky – Jak Forest Match 2 vyhrát?

Stejně jako v prvním díle i ve hře Forest Match 2 najdete mapu se stovkami úrovní a spoustou pokladů, které můžete cestou sbírat. Zde je několik tipů, které vám na vaší cestě pomohou:

Sbírejte bomby
Kombinací čtyř nebo pěti stejných předmětů můžete odemknout silné bomby, které vám pomohou rychleji dosáhnout cíle. Spojením čtyř shodných položek vznikne řádková bomba, která může vyčistit celý řádek nebo sloupec. Bíle svítící pravá strana ukazuje směr, kterým se bude výbuch pohybovat.

Spojením pěti předmětů se odemkne silná barevná bomba, která najednou odstraní z hrací plochy všechny ikony toho typu, se kterým ji zkombinujete. 

Kombinujte bomby
Dvě sousední bomby můžete také spojit přetažením, aby se spojily. Díky tomu bude bomba silnější a účinnější. Sloučená bomba pak okamžitě exploduje a všechny položky, které výbuch zachytil, budou vyškrtnuty ze seznamu. Jak silná bude bomba, závisí na tom, které typy zkombinujete. V prvních několika výukových úrovních se dozvíte, jaká bombová komba můžete vytvořit.

Šetřete tahy
Pokud je to možné, snažte se ukončit úroveň, aniž byste využili všechny své pohyby. Jakmile dokončíte úkoly na seznamu, zbývající tahy se přemění na bomby. Všechny tyto bomby pak vybuchnou najednou, čímž se spustí kaskády a výsledkem je obrovské zvýšení skóre. Čím více bodů získáte, tím větší je pravděpodobnost, že získáte tříhvězdičkové hodnocení pro danou úroveň. Hvězdičky je dobré sbírat, protože umožňují sbírat poklady rozeseté po mapě úrovně.

Přecházejte na mapu úrovní
V této hře se mezi úrovněmi automaticky nevracíte na mapu úrovní. Na mapu úrovně se dostanete, pokud je na ní poklad k vyzvednutí, ale na obrazovku s mapou můžete přejít i ručně, a to výběrem tlačítka s ozubeným kolem v dolní části obrazovky a následným klepnutím na dům.

Zapínejte a vypínejte nápovědu
Pokud jste chvíli neaktivní, protože nemůžete najít zápas, hra vám nějaký nabídne. Upozorňujeme, že tyto návrhy nejsou vždy tím nejlepším možným krokem. Pokud vám tyto nápovědy pomohou, můžete si je ponechat povolené. Pokud vás však ruší, můžete funkci nápověd vypnout klepnutím na ikonu ozubeného kola v dolní části obrazovky a následným výběrem žárovky.

Kdy byla hra Forest Match 2 vydána poprvé?

Tato hra byla vydána 15. srpna 2022.

Kdo hru Forest Match 2 vytvořil ?

Tuto hru vytvořila společnost Softgames. Stejný vývojář vytvořil také řadu dalších skvělých deskových a logických her, jako jsou Candy Rain 7, Daily Solitaire Blue a Garden Tales 3.

Ovládání
Použijte svoji myš