Slither.io

Little Big SnakeLittle Big Snake Wormax.ioWormax.io Worms ZoneWorms Zone SuperSpin.ioSuperSpin.io Wormate.ioWormate.io Slither BirdsSlither Birds Angry SnakesAngry Snakes Superhex.ioSuperhex.io Might & Magic ArmiesMight & Magic Armies Fall Down AdventureFall Down Adventure SnakeZSnakeZ BrickZBrickZ Santa SnakeSanta Snake Body RaceBody Race Color TunnelColor Tunnel GooseGame.ioGooseGame.io Ghost Fight IOGhost Fight IO Down The HillDown The Hill Bubble Shooter HD 2Bubble Shooter HD 2 Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Mahjong TitansMahjong Titans Moto X3MMoto X3M Mahjong ConnectMahjong Connect Giant Rush!Giant Rush! Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Gorillaz TilesGorillaz Tiles Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Fruit ConnectFruit Connect Mergest KingdomMergest Kingdom Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Garden Tales 3Garden Tales 3 Garden TalesGarden Tales Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple BlocksBlocks Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Nine BlocksNine Blocks Pet ConnectPet Connect Winx Club: Dress upWinx Club: Dress up Sand Sort PuzzleSand Sort Puzzle Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Mahjong TowerMahjong Tower Crazy Stunt Cars MultiplayerCrazy Stunt Cars Multiplayer Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Candy RiddlesCandy Riddles Bubble Shooter HDBubble Shooter HD Forest MatchForest Match Yummy Tales 2Yummy Tales 2 Cars: Lightning SpeedCars: Lightning Speed KrisMas MahjongKrisMas Mahjong Raid Heroes: Total WarRaid Heroes: Total War 1010 Deluxe1010 Deluxe Mahjong Dark Dimension: Triple TimeMahjong Dark Dimension: Triple Time
Slither.io
4.1
237.353 hlasy
Slither.io je hadí hra se svítícími červy. Sbírejte lesklé orby, které vám umožní růst a stoupat v žebříčku. Nejvýživnější potravou jsou ovšem jiní hadi. Porazte tedy své soupeře v aréně a zlikvidujte jejich červy, abyste získali jejich energii.

Jak se hraje Slither.io?
V této hře .io můžete procházet arénou pro více hráčů a sbírat zářivé koule. S každým snědeným orbem se váš had o něco prodlouží a zesílí. Ostatní hráče můžete porazit tak, že se kolem nich proplížíte a donutíte je narazit hlavou do těla vašeho svítícího červa. Druhý červ pak exploduje do řetězce jasně zářících koulí energie, které můžete sebrat.

Jak můžete zvýšit svoji rychlost ve hře Slither.io?
Při útoku na ostatní hráče nebo když chcete utéct soupeři, zvýšíte rychlost podržením stisknutého tlačítka myši nebo tlačítka nahoru. U zařízení s dotykovým displejem klepněte dvakrát na displej a podržte. Dávejte si však pozor, protože zvýšením rychlosti zkracujete délku svého hada.

Jak změníte hada ve hře Slither.io?
Klepnutím na „Change Skin“ v levém dolním rohu hlavní nabídky si můžete vybrat jiného hada. Poté si můžete vybrat kůži nebo si vytvořit vlastního hada klepnutím na ikonu „Build a Slither“ v pravém dolním rohu.

Jak vyhrát ve hře Slither.io? - Tipy a triky
Hlídejte si mapu – v dolním rohu obrazovky je zobrazená mapa v reálném čase, která ukazuje, kde se nacházíte. Většina orbů se nachází uprostřed, na okrajích jich najdete méně.

Spěchejte, jen když je to nutné – jak jsme již zmínili výše, zvyšování rychlosti není zadarmo. Abyste se vyhnuli zbytečnému zkracování, zvyšujte rychlost, jen když je to skutečně potřebné a když zisk ospravedlňuje náklady.

Ochranné obtočení – v této hře se můžete obtočit kolem vlastního těla, využijte to ke svému prospěchu. Pokud uvidíte řetězec velkých žetonů, které upustil poražený hráč, obtočte se kolem nich, abyste zabránili ostatním, aby vám je sebrali. Svinutím se také můžete chránit.

Chyťte své soupeře do pasti – jakmile trochu narostete, můžete použít své červí tělo k chycení jiných hráčů do pasti a zmáčknutí, takže nebudou mít kam utéct.

Nenechte se provokovat agresivními hráči – když narostete, může se stát, že někteří menší hráči na vás budou agresivně útočit. Ostatně, nemají co ztratit a mohou hodně získat. Nenechte se vyprovokovat. Malí agresivní hráči se budou snažit využít vaší velikosti rychlým protiútokem, ale mohou se snadno stát neopatrnými a narazit. Zůstaňte v klidu a využívejte svinutí ke své ochraně.

Vyhněte se horečnému sbírání žetonů – když zemře velký had, mnoho hráčů spěchá k žetonům. Buďte opatrní a nevrhejte se do davu, pokud výhody nepřevažují nad rizikem. Tyto shluky často končí smrtí mnoha červů. Kromě toho, pokud jste velký červ, může se stát, že na vás najednou zaútočí celá řada rychlých a agresivních malých hadů.

Jsou hráči ve hře Slither.io reální?
Ano, hráči v této originální verzi Slither.io jsou reální a živí lidé. Protože se však jedná o populární titul, najdete na internetu spoustu napodobenin a tyto napodobeniny často obsahují spíše boty než skutečné hráče.

Proč se mi Slither.io zpožďuje?
Když se hra Slither.io stala v roce 2016 přes noc hitem, bylo zpoždění velkým problémem. V současné době je hra velmi stabilní a problémy se zpožďováním související s přetíženými servery byly odstraněny. Tehdy však vývojáři hry jednoduše nepředpokládali její prudký nárůst popularity a zpočátku měli problémy udržet krok s poptávkou. Hráči dokonce vyvinuli chytré útočné styly, které využívaly tendence hry ke zpožďování!

Někteří hráči však občas mohou zaznamenat jiný typ zpožďování, takzvané grafické zpoždění. Pokud se hra zpomalí, když narazíte na více hadů, zejména při zvyšování rychlosti, víte, že máte co do činění s grafickým zpožděním. Příčinou není hra samotná, ale to, že váš telefon, tablet nebo počítač není dostatečně výkonný na to, aby na něm hra běžela při plném výkonu.

Kdy byla hra Slither.io vydána?
Původní datum vydání této hry je březen 2016.

Kdo je autorem Slither.io?
Hru Slither.io vytvořil vývojář Steve Howse, který je také autorem řady jiných her, například Circle Push a Flappy 2048 Extreme. Howse se přestěhoval do Michiganu a k vytvoření Slither.io ho inspiroval úspěch hry Agar.io. Tou dobou byl Howse nezávislým vývojářem her, který měl co dělat, aby zaplatil nájem. Úspěch hry Slither.io, která v době svého největšího rozmachu vydělávala 100 tisíc dolarů denně, zcela změnil jeho život.
Ovládání
Použijte svoji myš
Použijte klávesy se šipkami

Slither.io Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.