Informace o hře

3.5 / 5 (5432 hlasy)
Popis
Garden Tales 2 je zábavná hra typu match-3. V tomto velmi očekávaném pokračování původního dobrodružství Garden Tales, které se skládá z dlaždic, můžete prozkoumat zcela novou mapu úrovní. Objevte obrovskou sbírku nových hádanek. Praskejte ovoce a sbírejte poklady.

Jak hrát Garden Tales 2?
V této hře bejeweled se můžete procházet krásnými sady a ovocnými záhony, o které se s láskou starají zahradní trpaslíci. Sbírejte ovoce tak, že do řady postavíte tři nebo více stejných druhů. Ovoce můžete přesouvat tak, že si dvě sousední destičky vymění místa. Kombinace tří a více kusů ovoce praskne a zmizí.

Na začátku každé úrovně se dozvíte, které předměty musíte nasbírat. K tomu máte pouze omezený počet tahů. Počet tahů se zobrazuje v horní části obrazovky, na levé straně dřevěného panelu nad dlaždicemi.

Někdy budete muset sbírat určitý druh ovoce, jindy budete muset shazovat předměty na dno mřížky. V jiných úrovních budete muset odstranit kousky hlíny nebo ledu, aby byla zahrada v dobrém stavu – nebo splnit kombinaci všech výše uvedených úkolů.

Existují nějaké tipy a triky pro Garden Tales 2?
Sbírání hvězdiček – nad kruhem s počtem tahů se nachází ukazatel skóre a hvězdiček, které jste získali. V každé úrovni můžete získat až tři hvězdičky. Pomocí těchto hvězdiček můžete otevírat brány a truhly s pokladem, na které narazíte na cestě na mapě úrovně.

Otevírání truhel s pokladem – v těchto truhlách s pokladem často najdete mince, doplňky a další bonusové předměty, které vám pomohou vyřešit obtížné hádanky. Některé úrovně se vyplatí opakovat, abyste získali maximální počet hvězdiček a mohli tyto předměty sbírat.

Ovocné bomby – když vytvoříte kombinace 4 nebo více stejných kamenů, získáte speciální bonusové bomby. Ovoce obklopené svítícím bílým kroužkem může při vytvoření shody vymazat celou řadu nebo sloupec (nebo obojí!).

Bonus na konci úrovně – jakmile splníte cíl(e) úrovně, všechny zbývající tahy se změní na ovocné bomby, které se odpálí najednou. Získáte tak spoustu bodů navíc a tříhvězdičkové skóre bude na dosah.

Kdy byl vydán titul Garden Tales 2?
Tato hra byla poprvé vydána v lednu 2021. Verze HMTL5 byla později vydána společností Azerion 17. září téhož roku.

Kdo Garden Tales 2 vytvořil?
Tuto hru vytvořily společnosti SoftGames a Azerion. Stejní vývojáři vytvořili i předchozí díl Garden Tales.
Ovládání
Použijte svoji myš

Garden Tales 2 Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.