Informace o hře

4 / 5 (25520 hlasy)
Popis
Garden Tales je krásně navržená hra typu match-3. Seřaďte barevné ovoce a procestujte zahradu skřítků řešením bejeweled hádanek. Po cestě odemkněte spoustu pokladů a bonusových předmětů.

Jak hrát Garden Tales?
V této hře bejeweled se vydáte na cestu krásnou zahradní krajinou trpaslíků. Řešte match-3 hádanky a vyměňte si dva sousední kousky ovoce. Každá výměna musí vést ke kombinaci tří nebo více stejných druhů.

Kombinace čtyř nebo více kombinací přinese speciální bonusové předměty a bomby. Ovoce se svítícími kroužky kolem sebe odstraní celou řadu nebo sloupec. Sbírejte koše s ovocem a truhly s pokladem. Odstraňujte nečistoty a ledové skvrny, aby zahrady kvetly.

Postupujte po krásné mapě zahrady a sbírejte všechny bonusové předměty a boostery rozeseté podél cesty. V každé úrovni můžete nasbírat až tři hvězdičky. Tyto hvězdičky vám umožní odemknout truhly s pokladem a brány, na které narazíte při postupu po cestě.

Kdy byl titul Garden Tales publikován?
Tato hra byla původně vydána v únoru 2019 společností SoftGames. Později byla 17. září 2021 vydána jako hra pro prohlížeč HTML5.

Kdo Garden Tales vytvořil?
Tuto hru vyvinula společnost Azerion. Jakmile tuto hru dokončíte, nezapomeňte, že existuje také pokračování, Garden Tales 2! Jedná se o stejný koncept logické hry, ale s novou herní mapou a obrovskou sbírkou nových hádanek k prozkoumání!
Ovládání
Použijte svoji myš

Garden Tales Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.