Mergest Kingdom
Harvest HonorsHarvest Honors Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Treasures of the Mystic SeaTreasures of the Mystic Sea Vega Mix: Fairy TownVega Mix: Fairy Town Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Vega Mix 2: Mystery Of IslandVega Mix 2: Mystery Of Island Skydom ReforgedSkydom Reforged SkydomSkydom Farm Match Seasons 2Farm Match Seasons 2 Tropical MatchTropical Match Jewels Blitz 3Jewels Blitz 3 Candy Rain 8Candy Rain 8 Sugar HeroesSugar Heroes Tile Guru Match FunTile Guru Match Fun Fairyland Merge & MagicFairyland Merge & Magic Candy Rain 7Candy Rain 7 Garden BloomGarden Bloom Ramp Car JumpingRamp Car Jumping PacXon New RealmsPacXon New Realms Basketball Kings 2024Basketball Kings 2024 Worm Out: Brain Teaser GameWorm Out: Brain Teaser Game Digital Circus IODigital Circus IO Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Kris MahjongKris Mahjong Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect ImpostorImpostor Nose HospitalNose Hospital Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Gorillaz TilesGorillaz Tiles Spider SolitaireSpider Solitaire Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Block BlastBlock Blast Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Machine City BallsMachine City Balls Craftnite.ioCraftnite.io Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Shape ShiftingShape Shifting Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Penalty Shooters 2Penalty Shooters 2 MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Fruit ConnectFruit Connect Garden TalesGarden Tales Words of WondersWords of Wonders Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Love Tester 3Love Tester 3

Mergest Kingdom

3.9
60.977 hlasy

Mergest Kingdom je hra Match-3 s vysokým faktorem potenciální závislosti, v níž můžete budovat vlastní království objevování nových zemí, spojováním zdrojů k vytvoření nových a záchranou hrdinů, kteří se stanou součástí vašeho týmu.

Jak se hraje Mergest Kingdom?

V této puzzle hře jsou rozlehlé země království Mergest Kingdom zahaleny hustou mlhou. Všichni hrdinové jsou lapeni v mlze a království se zmocnily příšery. Slučujte předměty a stavějte domy, povolávejte hrdiny, shromažďujte vojáky a sbírejte zlato. Se zvyšující se úrovní budete moci postupně rozptýlit mlhu a odemykat další a další části mapy.

Spojujte legendární zbraně a sbírejte cenné poklady. Ve hře najdete stovky předmětů, které můžete objevovat a kombinovat, a hra má zábavný příběh se svéráznými fantasy postavami. Kromě toho je v Mergest Kingdom spousta sezónních událostí, bonusových úrovní a denních úkolů a odměn.

Jak plnit úkoly v Mergest Kingdom?

V levé části obrazovky je zobrazena řada ikon, například hostinec, kde můžete verbovat vojáky, a nabídka úkolů. Na této kartě se zobrazí některé úkoly, které můžete splnit, a získat tak další mince a zkušenostní body. Nejste si jisti, co představuje daný předmět? Zaškrtnutím ikony knihy kouzel zobrazíte přehled různých zdrojů, které můžete vytvářet a sbírat.

Jak mohu objevovat nové země v Mergest Kingdom?

Každé území, které je stále zahalené mlhou, je označeno zámkem s číslem. Číslo představuje úroveň, kterou musíte dosáhnout získáním zkušenostních bodů a dalšími postupy ke zvyšování úrovně. Svoji aktuální úroveň vidíte v levém horním rohu. Po dosažení požadované úrovně mlha opadne. Shromážděte vojáky, které potřebujete k dobytí země, a bojujte s příšerami, které ji střeží. Každý nový kus země obsahuje nové předměty, které musíte prozkoumat.

Mergest Kingdom – nejlepší tipy a triky?

Trpělivost je ctnost: spojujte více předmětů! - Místo tří předmětů, které byste chtěli sloučit, jich můžete zkusit nasbírat a zkombinovat 5 nebo ještě víc. Tím získáte ne jeden, ale dva nové předměty, což vám pomůže urychlit postup. Sloučením 9 předmětů získáte čtyři nové, sloučením 17 předmětů jich získáte 8.

Vysaďte posvátnou zahradu – vyčerpané plodiny můžete znovu využít tím, že je proměníte na bronzový prach a běžné květiny. Sloučením běžných květin vytvoříte posvátnou zahradu, která vám poskytne lahve s tekutou duhou.

Sloučení s tekutou duhou – s postupující hrou trvá získání předmětů vysoké úrovně déle. A právě zde vstupuje do hry tekutá duha. Spojujte drobnější lahvičky k získání plné lahve tekuté duhy. Tento předmět můžete použít k nahrazení jakéhokoli jiného předmětu v slučované kombinaci. Tuto „divokou kartu“ využijte na maximum tím, že jí nahradíte předměty vysoké úrovně.

Prozkoumejte Dračí doupě – Dračí doupě je hra k objevování min, která je k dispozici jednou za několik hodin. Zahrajte si ji a získejte energii a drahokamy navíc.

Prodejte zbytky – Na vysokých úrovních hry můžete zjistit, že zbytkové předměty z dřívějších kapitol zabírají příliš mnoho místa. Místo aby ležely ladem, můžete je směnit za mince.

Kdy byla vydána hra Mergest Kingdom?

Mergest Kingdom byla poprvé publikována 28. května 2021.

Kdo je autorem hry Mergest Kingdom?

Tuto hru vyvinula společnost Clever Apps Pte. Ltd. Tato společnost je také autorem několika dalších oblíbených her, například Tropical Merge a Kings and Queens Solitaire TriPeaks.

Ovládání
Použijte svoji myš