Kings and Queens Solitaire TriPeaks
Solitaire ClassicSolitaire Classic Spider SolitaireSpider Solitaire Solitaire Story Tripeaks 4Solitaire Story Tripeaks 4 Classic Solitaire DeluxeClassic Solitaire Deluxe Arkadium Spider SolitaireArkadium Spider Solitaire Solitaire GardenSolitaire Garden Microsoft Solitaire CollectionMicrosoft Solitaire Collection Solitaire Quest PyramidSolitaire Quest Pyramid Tingly SolitaireTingly Solitaire Daily SolitaireDaily Solitaire Arkadium Classic SolitaireArkadium Classic Solitaire Daily Solitaire ClassicDaily Solitaire Classic Arkadium Daily SolitaireArkadium Daily Solitaire Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 Golf SolitaireGolf Solitaire Golden Spider SolitaireGolden Spider Solitaire Gold Strike Icy CaveGold Strike Icy Cave Candy Rain 8Candy Rain 8 Fish Stab Getting BigFish Stab Getting Big Cooking FrenzyCooking Frenzy Mahjong Christmas HolidayMahjong Christmas Holiday HangmanHangman Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Kris MahjongKris Mahjong Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Gorillaz TilesGorillaz Tiles ImpostorImpostor Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Craftnite.ioCraftnite.io Hole.ioHole.io Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements BlocksBlocks MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fruit ConnectFruit Connect Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Garden TalesGarden Tales Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Words of WondersWords of Wonders Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Pet ConnectPet Connect Cut The Rope: ExperimentsCut The Rope: Experiments Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4

Kings and Queens Solitaire TriPeaks

1.3
117.443 hlasy

Kings and Queens Solitaire TriPeaks je karetní hra, ve které musíte vyčistit karty ze stolu pomocí sekvencí. Další karta v každé sekvenci musí mít o jeden bod vyšší nebo nižší hodnotu než karta předchozí.

Jak se hraje hra Kings and Queens Solitaire TriPeaks?

V této hře jsou karty na stole rozmístěny v řadě útvarů. Vrchní karta je vždy lícem nahoru a všechny karty položené pod ní jsou otočeny lícem dolů. Pokuste se odkrýt všechny karty a přesunout je na odkládací hromádku, abyste je odstranili ze stolku.

Odhazovací hromádka i vaše hromádka volných karet se zobrazují na panelu ve spodní části obrazovky. Klepněte na jakoukoli kartu, která má o jeden bod vyšší nebo nižší hodnotu než vrchní karta z odhazovací hromádky. Jakmile vám dojdou tahy, klepněte na rezervní kartu a položte na ni novou kartu.

Odstraňte karty a získejte zlaté mince a hvězdičky. Náhradní karty, které vám na konci kola zůstanou, se přemění na zlaté mince. Odemkněte si nové úrovně, pozadí a boostery, které vám pomohou na vaší cestě. Můžete se také přihlásit přes Facebook a užít si tuto hru společně se svými přáteli.

Co se stane, když vám ve hře Kings and Queens Solitaire TriPeaks dojdou tahy?

Pokud vám dojdou tahy a náhradní karty, nemějte obavy. Pokud máte dostatek zlatých mincí, můžete si koupit pět karet navíc - jak často chcete. Snažte se však vyhnout ztrátě zlata. Vybírejte si nejlepší dostupné boostery a hrajte hru chytře, abyste nepromarnili tahy.

Jaká je nejlepší strategie, jak vyhrát Kings and Queens Solitaire TriPeaks?

Nesoustřeďte se na barvy - Záleží pouze na číslech, takže se nenechte rozptylovat barvami a odstíny karet. Místo toho se soustřeďte na tahy, které odhalí co nejvíce karet.

Vyšší a nižší - Karty můžete odstranit počítáním nahoru nebo dolů, proto se pozorně dívejte, co je na stole. Dokážete počítat oběma směry? V tom případě zjistěte, která možnost vám umožní odstranit a/nebo odkrýt více karet. 

Je hra Kings and Queens Solitaire TriPeaks stejná jako klasická karta TriPeaks?

Ne, ačkoli je tato hra odvozena od karetní hry TriPeaks, nejedná se o totéž. V klasické hře TriPeaks se používá pouze jeden balíček karet a karty jsou vždy uspořádány do tří vrcholů nebo pyramid. Tato online hra používá více balíčků, sběratelské předměty a nabízí obrovské množství různých rozložení hlavolamů i možnost přidat libovolný počet nových karet.

Kdy byla hra Kings and Queens Solitaire TriPeaks vydána?

Datum vydání této hry je 1. září 2020.

Kdo hru Kings and Queens Solitaire TriPeaks vytvořil?

Tuto hru vytvořila společnost Clever Apps Ltd.

Ovládání
Použijte svoji myš