Kings and Queens Solitaire TriPeaks
Solitaire ClassicSolitaire Classic Spider SolitaireSpider Solitaire Solitaire Story Tripeaks 4Solitaire Story Tripeaks 4 Arkadium Spider SolitaireArkadium Spider Solitaire Classic Solitaire DeluxeClassic Solitaire Deluxe Microsoft Solitaire CollectionMicrosoft Solitaire Collection Solitaire Quest PyramidSolitaire Quest Pyramid Solitaire GardenSolitaire Garden Tingly SolitaireTingly Solitaire Daily SolitaireDaily Solitaire Arkadium Classic SolitaireArkadium Classic Solitaire Arkadium Daily SolitaireArkadium Daily Solitaire Daily Solitaire ClassicDaily Solitaire Classic Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire FreeCell Solitaire ClassicFreeCell Solitaire Classic Golf SolitaireGolf Solitaire Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 Golden Spider SolitaireGolden Spider Solitaire Bubble Shooter Free 3Bubble Shooter Free 3 ASMR Nail TreatmentASMR Nail Treatment Infinite CraftInfinite Craft Obby Parkour UltimateObby Parkour Ultimate Heroes of Match 3Heroes of Match 3 Hyper KnightHyper Knight Home IslandHome Island Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Nose HospitalNose Hospital Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Gorillaz TilesGorillaz Tiles ImpostorImpostor Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Block BlastBlock Blast Machine City BallsMachine City Balls Garden TalesGarden Tales MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fruit ConnectFruit Connect Craftnite.ioCraftnite.io Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Words of WondersWords of Wonders BlocksBlocks Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Mahjong TowerMahjong Tower Penalty Shooters 2Penalty Shooters 2 Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Pet ConnectPet Connect

Kings and Queens Solitaire TriPeaks

3
20.578 hlasy

Kings and Queens Solitaire TriPeaks je karetní hra, ve které musíte vyčistit karty ze stolu pomocí sekvencí. Další karta v každé sekvenci musí mít o jeden bod vyšší nebo nižší hodnotu než karta předchozí.

Jak se hraje hra Kings and Queens Solitaire TriPeaks?

V této hře jsou karty na stole rozmístěny v řadě útvarů. Vrchní karta je vždy lícem nahoru a všechny karty položené pod ní jsou otočeny lícem dolů. Pokuste se odkrýt všechny karty a přesunout je na odkládací hromádku, abyste je odstranili ze stolku.

Odhazovací hromádka i vaše hromádka volných karet se zobrazují na panelu ve spodní části obrazovky. Klepněte na jakoukoli kartu, která má o jeden bod vyšší nebo nižší hodnotu než vrchní karta z odhazovací hromádky. Jakmile vám dojdou tahy, klepněte na rezervní kartu a položte na ni novou kartu.

Odstraňte karty a získejte zlaté mince a hvězdičky. Náhradní karty, které vám na konci kola zůstanou, se přemění na zlaté mince. Odemkněte si nové úrovně, pozadí a boostery, které vám pomohou na vaší cestě. Můžete se také přihlásit přes Facebook a užít si tuto hru společně se svými přáteli.

Co se stane, když vám ve hře Kings and Queens Solitaire TriPeaks dojdou tahy?

Pokud vám dojdou tahy a náhradní karty, nemějte obavy. Pokud máte dostatek zlatých mincí, můžete si koupit pět karet navíc - jak často chcete. Snažte se však vyhnout ztrátě zlata. Vybírejte si nejlepší dostupné boostery a hrajte hru chytře, abyste nepromarnili tahy.

Jaká je nejlepší strategie, jak vyhrát Kings and Queens Solitaire TriPeaks?

Nesoustřeďte se na barvy - Záleží pouze na číslech, takže se nenechte rozptylovat barvami a odstíny karet. Místo toho se soustřeďte na tahy, které odhalí co nejvíce karet.

Vyšší a nižší - Karty můžete odstranit počítáním nahoru nebo dolů, proto se pozorně dívejte, co je na stole. Dokážete počítat oběma směry? V tom případě zjistěte, která možnost vám umožní odstranit a/nebo odkrýt více karet. 

Je hra Kings and Queens Solitaire TriPeaks stejná jako klasická karta TriPeaks?

Ne, ačkoli je tato hra odvozena od karetní hry TriPeaks, nejedná se o totéž. V klasické hře TriPeaks se používá pouze jeden balíček karet a karty jsou vždy uspořádány do tří vrcholů nebo pyramid. Tato online hra používá více balíčků, sběratelské předměty a nabízí obrovské množství různých rozložení hlavolamů i možnost přidat libovolný počet nových karet.

Kdy byla hra Kings and Queens Solitaire TriPeaks vydána?

Datum vydání této hry je 1. září 2020.

Kdo hru Kings and Queens Solitaire TriPeaks vytvořil?

Tuto hru vytvořila společnost Clever Apps Ltd.

Ovládání
Použijte svoji myš