Informace o hře

4.5 / 5 (10721 hlasy)
Popis
Noob vs 1000 Zombies! je bláznivá lukostřelecká adventura s příběhem plným bizarních zvratů. Procestujte svět inspirovaný hrou Minecraft a pomozte hrdinovi Noobovi zachránit jeho ovečky před zlými zombie.

Jak hrát hru Noob vs 1000 Zombies!
Tato akční hra s potrhlými postavami a příběhem se bude líbit fanouškům hry Minecraft, kteří mají rádi trochu komedie. Noob, nevinný trouba a přítel přírody, se jednoho dne válí v hlíně, když uslyší, jak ovce bečí na poplach. Útočí na ně zombie! Zapálili les a unesli Noobovy milované ovce. Tohle jim neprojde!

Vydejte se s Noobem na dobrodružnou výpravu do 2D pixel-artového světa inspirovaného hrou Minecraft. Jezděte na ovci a pronásledujte zombie, střílejte po nich šípy, plňte různé zkoušky s pastmi, které zombie zabíjejí, a prozkoumávejte tajné doly. Podaří se vám zabít všechny zombie a zachránit své chlupaté kamarády? Sbírejte peníze a užitečné předměty, odemykejte animovaná videa a užijte si spoustu vtipů a hloupých legrácek v této návykové a požitkářské záchranné akci postavené na kůži Minecraft Noob.   

Kdo je Noob?
V oblasti her je noob (také „n00b“ nebo „newb“) slangový výraz používaný pro nezkušené hráče. Je odvozen od slova „nováček“ a je opakem „profíka“ - zkušeného a kvalifikovaného hráče. Lidé mohou někoho označit za nooba, pokud hráč dělá nesmyslné, neefektivní nebo jinak „špatné“ tahy, pravděpodobně proto, že hře nerozumí.

Ačkoli se výraz „noob“ často používá k zesměšnění lidí, kteří se ve hře teprve rozkoukávají, noobství se paroduje i s větší oblibou. Koneckonců, každý byl někdy noob. V této hře se objevuje spousta vtipů na téma noobského chování, noob-tropů a odkazů na opakující se postavy s noobskou tématikou, jako je například Noob1234.

Vlastnosti skinu Minecraft Noob odkazují na to, jak zkušení hráči někdy považují nooby za poněkud idiotské. Jeho vzhled vychází ze Steva, výchozího skinu přiděleného novým hráčům. Rysy Noobova obličeje jsou však záměrně směšné a často je zobrazován slintající.

Tipy pro nooby
Lidé si často dělají legraci z nadšení noobů, kteří kopou hlínu, používají špatné nástroje, uvíznou v právě vykopaném tunelu nebo se prokopou až do lávového jezírka či jeskynního systému zamořeného moby. Nedělejte si s tím ale hlavu. Zbytečná úmrtí se stávají milionům nových hráčů a chybování je součástí učení se pravidlům každé nové hry. Proto hráči vytvořili nejrůznější videa, návody a příručky pro nováčky, které jim pomohou vyhnout se nejčastějším chybám noobů a rychle se ve hře lépe zorientovat.

Datum vydání
Hra Noob vs 1000 zombies! byla poprvé vydána 1. února 2022.

Vývojář:
Tuto hru vyvinul herní vývojář Noob vs Pro Team.
Ovládání
Použijte svoji myš

Noob vs 1000 Zombies! Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.