Noob vs 1000 Zombies!
Noob vs Pro 4: Lucky BlockNoob vs Pro 4: Lucky Block Mr Noob Vs ZombiesMr Noob Vs Zombies Craftnite.ioCraftnite.io KoGaMa: War4KoGaMa: War4 KoGaMa: ZooKoGaMa: Zoo KoGaMa: Radiator SpringsKoGaMa: Radiator Springs KoGaMa: OstryKoGaMa: Ostry KoGaMa: Xmas ParkourKoGaMa: Xmas Parkour KoGaMa: Longest StairKoGaMa: Longest Stair KoGaMa: 4 Player ParkourKoGaMa: 4 Player Parkour Noob vs Pro 3Noob vs Pro 3 Mr Noob Hook HeroMr Noob Hook Hero KoGaMa: Parkour27KoGaMa: Parkour27 Noob vs Pro 2: JailbreakNoob vs Pro 2: Jailbreak KoGaMa: SkylandKoGaMa: Skyland Deep FreezeDeep Freeze KoGaMa Minecraft SKY LANDKoGaMa Minecraft SKY LAND Noob vs Pro Stick WarNoob vs Pro Stick War Gold Strike Icy CaveGold Strike Icy Cave Candy Rain 8Candy Rain 8 Fish Stab Getting BigFish Stab Getting Big Cooking FrenzyCooking Frenzy Mahjong Christmas HolidayMahjong Christmas Holiday HangmanHangman Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Moto X3MMoto X3M Kris MahjongKris Mahjong Mahjong TitansMahjong Titans Mahjong ConnectMahjong Connect Gorillaz TilesGorillaz Tiles ImpostorImpostor Spider SolitaireSpider Solitaire Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Hole.ioHole.io Russian Car Driver HDRussian Car Driver HD Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements BlocksBlocks MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fruit ConnectFruit Connect Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Garden TalesGarden Tales Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales Jewels Blitz 6Jewels Blitz 6 Words of WondersWords of Wonders Fireboy and Watergirl 3: Ice TempleFireboy and Watergirl 3: Ice Temple Pet ConnectPet Connect

Noob vs 1000 Zombies!

4.3
29.835 hlasy

Noob vs 1000 Zombies! je bláznivá lukostřelecká adventura s příběhem plným bizarních zvratů. Procestujte svět inspirovaný hrou Minecraft a pomozte hrdinovi Noobovi zachránit jeho ovečky před zlými zombie.

Jak hrát hru Noob vs 1000 Zombies!

Tato akční hra s potrhlými postavami a příběhem se bude líbit fanouškům hry Minecraft, kteří mají rádi trochu komedie. Noob, nevinný trouba a přítel přírody, se jednoho dne válí v hlíně, když uslyší, jak ovce bečí na poplach. Útočí na ně zombie! Zapálili les a unesli Noobovy milované ovce. Tohle jim neprojde!

Vydejte se s Noobem na dobrodružnou výpravu do 2D pixel-artového světa inspirovaného hrou Minecraft. Jezděte na ovci a pronásledujte zombie, střílejte po nich šípy, plňte různé zkoušky s pastmi, které zombie zabíjejí, a prozkoumávejte tajné doly. Podaří se vám zabít všechny zombie a zachránit své chlupaté kamarády? Sbírejte peníze a užitečné předměty, odemykejte animovaná videa a užijte si spoustu vtipů a hloupých legrácek v této návykové a požitkářské záchranné akci postavené na kůži Minecraft Noob.   

Kdo je Noob?

V oblasti her je noob (také „n00b“ nebo „newb“) slangový výraz používaný pro nezkušené hráče. Je odvozen od slova „nováček“ a je opakem „profíka“ - zkušeného a kvalifikovaného hráče. Lidé mohou někoho označit za nooba, pokud hráč dělá nesmyslné, neefektivní nebo jinak „špatné“ tahy, pravděpodobně proto, že hře nerozumí.

Ačkoli se výraz „noob“ často používá k zesměšnění lidí, kteří se ve hře teprve rozkoukávají, noobství se paroduje i s větší oblibou. Koneckonců, každý byl někdy noob. V této hře se objevuje spousta vtipů na téma noobského chování, noob-tropů a odkazů na opakující se postavy s noobskou tématikou, jako je například Noob1234.

Vlastnosti skinu Minecraft Noob odkazují na to, jak zkušení hráči někdy považují nooby za poněkud idiotské. Jeho vzhled vychází ze Steva, výchozího skinu přiděleného novým hráčům. Rysy Noobova obličeje jsou však záměrně směšné a často je zobrazován slintající.

Tipy pro nooby

Lidé si často dělají legraci z nadšení noobů, kteří kopou hlínu, používají špatné nástroje, uvíznou v právě vykopaném tunelu nebo se prokopou až do lávového jezírka či jeskynního systému zamořeného moby. Nedělejte si s tím ale hlavu. Zbytečná úmrtí se stávají milionům nových hráčů a chybování je součástí učení se pravidlům každé nové hry. Proto hráči vytvořili nejrůznější videa, návody a příručky pro nováčky, které jim pomohou vyhnout se nejčastějším chybám noobů a rychle se ve hře lépe zorientovat.

Datum vydání

Hra Noob vs 1000 zombies! byla poprvé vydána 1. února 2022.

Vývojář:

Tuto hru vyvinul herní vývojář Noob vs Pro Team.

Ovládání
Použijte svoji myš