Noob vs 1000 Zombies!

Noob vs Pro 4: Lucky BlockNoob vs Pro 4: Lucky Block Mr Noob Vs ZombiesMr Noob Vs Zombies Craftnite.ioCraftnite.io Noob vs Pro Stick WarNoob vs Pro Stick War KoGaMa: War4KoGaMa: War4 KoGaMa: ZooKoGaMa: Zoo KoGaMa: Xmas ParkourKoGaMa: Xmas Parkour KoGaMa: OstryKoGaMa: Ostry KoGaMa: Radiator SpringsKoGaMa: Radiator Springs Noob vs Pro 2: JailbreakNoob vs Pro 2: Jailbreak KoGaMa: 4 Player ParkourKoGaMa: 4 Player Parkour Noob vs Pro 3Noob vs Pro 3 KoGaMa: Longest StairKoGaMa: Longest Stair KoGaMa: Parkour27KoGaMa: Parkour27 KoGaMa: SkylandKoGaMa: Skyland KoGaMa Minecraft SKY LANDKoGaMa Minecraft SKY LAND KoGaMa: Temple Of DoomKoGaMa: Temple Of Doom KoGaMa: ParkourWoodKoGaMa: ParkourWood Candy Match 3Candy Match 3 Slap and RunSlap and Run Butterfly ShimaiButterfly Shimai Valentines Matching OutfitsValentines Matching Outfits Mahjong KitchenMahjong Kitchen Solitaire ClassicSolitaire Classic Bubble ShooterBubble Shooter Kris MahjongKris Mahjong Fireboy and Watergirl 1: Forest TempleFireboy and Watergirl 1: Forest Temple Mahjong TitansMahjong Titans Moto X3MMoto X3M Mahjong ConnectMahjong Connect ImpostorImpostor Mob ControlMob Control Gorillaz TilesGorillaz Tiles Mahjong DimensionsMahjong Dimensions Spider SolitaireSpider Solitaire Butterfly KyodaiButterfly Kyodai Dig ThisDig This Slither.ioSlither.io Fireboy and Watergirl 5: ElementsFireboy and Watergirl 5: Elements Fruit ConnectFruit Connect Slice It AllSlice It All MahJongg AlchemyMahJongg Alchemy Fireboy and Watergirl 2: Light TempleFireboy and Watergirl 2: Light Temple Jewels Blitz 5Jewels Blitz 5 Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4 Fireboy and Watergirl 6: Fairy TalesFireboy and Watergirl 6: Fairy Tales BlocksBlocks Solitaire Story - TriPeaks 2Solitaire Story - TriPeaks 2 Fireboy and Watergirl 4: Crystal TempleFireboy and Watergirl 4: Crystal Temple Hole.ioHole.io Free Cell SolitaireFree Cell Solitaire
Noob vs 1000 Zombies!
4.3
19.232 hlasy
Noob vs 1000 Zombies! je bláznivá lukostřelecká adventura s příběhem plným bizarních zvratů. Procestujte svět inspirovaný hrou Minecraft a pomozte hrdinovi Noobovi zachránit jeho ovečky před zlými zombie.

Jak hrát hru Noob vs 1000 Zombies!
Tato akční hra s potrhlými postavami a příběhem se bude líbit fanouškům hry Minecraft, kteří mají rádi trochu komedie. Noob, nevinný trouba a přítel přírody, se jednoho dne válí v hlíně, když uslyší, jak ovce bečí na poplach. Útočí na ně zombie! Zapálili les a unesli Noobovy milované ovce. Tohle jim neprojde!

Vydejte se s Noobem na dobrodružnou výpravu do 2D pixel-artového světa inspirovaného hrou Minecraft. Jezděte na ovci a pronásledujte zombie, střílejte po nich šípy, plňte různé zkoušky s pastmi, které zombie zabíjejí, a prozkoumávejte tajné doly. Podaří se vám zabít všechny zombie a zachránit své chlupaté kamarády? Sbírejte peníze a užitečné předměty, odemykejte animovaná videa a užijte si spoustu vtipů a hloupých legrácek v této návykové a požitkářské záchranné akci postavené na kůži Minecraft Noob.   

Kdo je Noob?
V oblasti her je noob (také „n00b“ nebo „newb“) slangový výraz používaný pro nezkušené hráče. Je odvozen od slova „nováček“ a je opakem „profíka“ - zkušeného a kvalifikovaného hráče. Lidé mohou někoho označit za nooba, pokud hráč dělá nesmyslné, neefektivní nebo jinak „špatné“ tahy, pravděpodobně proto, že hře nerozumí.

Ačkoli se výraz „noob“ často používá k zesměšnění lidí, kteří se ve hře teprve rozkoukávají, noobství se paroduje i s větší oblibou. Koneckonců, každý byl někdy noob. V této hře se objevuje spousta vtipů na téma noobského chování, noob-tropů a odkazů na opakující se postavy s noobskou tématikou, jako je například Noob1234.

Vlastnosti skinu Minecraft Noob odkazují na to, jak zkušení hráči někdy považují nooby za poněkud idiotské. Jeho vzhled vychází ze Steva, výchozího skinu přiděleného novým hráčům. Rysy Noobova obličeje jsou však záměrně směšné a často je zobrazován slintající.

Tipy pro nooby
Lidé si často dělají legraci z nadšení noobů, kteří kopou hlínu, používají špatné nástroje, uvíznou v právě vykopaném tunelu nebo se prokopou až do lávového jezírka či jeskynního systému zamořeného moby. Nedělejte si s tím ale hlavu. Zbytečná úmrtí se stávají milionům nových hráčů a chybování je součástí učení se pravidlům každé nové hry. Proto hráči vytvořili nejrůznější videa, návody a příručky pro nováčky, které jim pomohou vyhnout se nejčastějším chybám noobů a rychle se ve hře lépe zorientovat.

Datum vydání
Hra Noob vs 1000 zombies! byla poprvé vydána 1. února 2022.

Vývojář:
Tuto hru vyvinul herní vývojář Noob vs Pro Team.
Ovládání
Použijte svoji myš

Noob vs 1000 Zombies! Walkthrough

Nebylo nalezeno žádné video.